Přejít na obsah

Co kouříte???


Doporučené příspěvky

Červené Chesterfield už nekolik let. Vyzkoušel jsem hodně cigaret, ale jak do nich začali dávat uhlíkový filtry, bylo to v p.deli. V Chesterfieldkách ještě nejsou a na jinejch si tak nepochutnám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Červené Chesterfield už nekolik let. Vyzkoušel jsem hodně cigaret, ale jak do nich začali dávat uhlíkový filtry, bylo to v p.deli. V Chesterfieldkách ještě nejsou a na jinejch si tak nepochutnám...

 

Pardon...

 

Přijde mi, že Chesterfieldky dost škrábou v krku - to je tím jiným filtrem?

Upraveno uživatelem Tibb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon...

 

Přijde mi, že Chesterfieldky dost škrábou v krku - to je tím jiným filtrem?

 

No Chestery právě mají ještě klasickej filtr, co býval ve všech. To škrábání může být subjektivní. Mě například škrábou Davidoff...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Nechci nikomu vůbec nic vnucovat.

Po 20 letech kouření (krabka za den) a přečtení knihy jsem týden relativně v pohodě, v klidu s reálnou představou, že to tak bude nafurt. :P

Za přečtení nic nedáte.

Každému zvlášť držím palce.

Případné osobní dotazy SZ rád zodpovím.

Snadná cesta jak přestat kouřit autor Allen Carr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snadná cesta jak přestat kouřit autor Allen Carr

hej, toto mi odporucali kamarati. Realna prihoda:

 

Kamarat vravi "Precital som to a prestal som fajcit" (a fakt nefajci uz tusim rok).

Druhy kamarat vravi "Precital som si prvu kapitolu a cely vikend som nefajcil".

A treti na pive vecer hovori "Dostal som rano to pdfko, len som si preletel obsah a az teraz som si zapalil dnes prvykrat".

 

Ta kniha je asi fakt zaujimava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

prave jsem dokouril Hamborger Veermaster v me oblibene Stanwel dymce :)

Ty se Mirku nemůžeš nějak nabažit těch Hamburgrů :) Myslíš na mne?Ok díky,dočkám času.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem od ježucha toto, to bude asi nějaká nuda, vůbec tomuto oboru nerozumím... (?)

 

na nudu to vubec nevypada, peknej doutnicek i s futralem.

vis jak se to spravne ma kourit? zapalit, dat si par prdu bez vtahovani do plic jen tak na jazyku valet.

a kdyz myslis ze uz to stacilo, das to klidne zapaleny zpet do te trubky a zasroubujes. zhasne to hned samo

a priste muzes zrovna tak pokracovat...

ja osobne "kourim" uz jen elektricky skoro pet let... ( trvalo to ale dost dlouho ze zacatku nez jsem objevil ten optimalni stroj,

tenkrat to byla bida proti dnesku neco rozumneho dostat.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na nudu to vubec nevypada, peknej doutnicek i s futralem.

vis jak se to spravne ma kourit? zapalit, dat si par prdu bez vtahovani do plic jen tak na jazyku valet.

a kdyz myslis ze uz to stacilo, das to klidne zapaleny zpet do te trubky a zasroubujes. zhasne to hned samo

a priste muzes zrovna tak pokracovat...

ja osobne "kourim" uz jen elektricky skoro pet let... ( trvalo to ale dost dlouho ze zacatku nez jsem objevil ten optimalni stroj,

tenkrat to byla bida proti dnesku neco rozumneho dostat.)

 

No já nevím Elvine, pokud to dáš zpět do tuby, tak se pobliješ hned jak to pak vytáhneš. Že se to nešlukuje, je snad jasné, nebo ty jsi tyto doutníky někdy šlukoval ?

Montermane, až budeš mít pohodičku, tak si ho zapal, najdi si na netu jak se to dělá, jak se ořezává, jak se ohřívá, jak se pomalu zapaluje, ale i jak pomalu pokuřovat. Když se budeš držet základních zásad, tak si i jako nekuřák pochutnáš. Jen ho prosím po zapálení nevracej do té tuby !!! Pokud ti bude stačit pár potáhnutí, tak jej nech v popelníku pomalu vyhasnout a pak zase zapal, ale dokuř ho tak cca do dvou až tří hodin, pak už to není ono.

Pěkné pokouření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...