Přejít na obsah

šáteček


cigi

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak musím nahlásit, že už to odšedivší šedivění nevydržím, sic nadobro sešedivím i sešednu. :D

 

Jednak už další solidarita nemá význam, když chronomag se gougymu omluvil a prý se YPO vzdal moderátorství, což obojí opravdu oceňuji jako racionální sebereflexi a taky bych se jaksi rád připojil.

 

Jednak mi nějak došlo, že tu vlastně mám za ty čtyři roky (z trucu jsem propásnul výročí :)) přátele a nemůžu se jen tak z furiantství od nich odříznout.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím nahlásit, že už to odšedivší šedivění nevydržím, sic nadobro sešedivím i sešednu. :D

 

Jednak už další solidarita nemá význam, když chronomag se gougymu omluvil a prý se YPO vzdal moderátorství, což obojí opravdu oceňuji jako racionální sebereflexi a taky bych se jaksi rád připojil.

 

Jednak mi nějak došlo, že tu vlastně mám za ty čtyři roky (z trucu jsem propásnul výročí :)) přátele a nemůžu se jen tak z furiantství od nich odříznout.

Náhodous to vydržel celkem dlouho. :) Kurva, ty primky jsou čím dál dražší a hnusnější a ty nový maj divnej rotor. A YPOuš se vzdává moderátorství už asi rok, snad se mu to brzo povede. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, čekal jsem to horší :D :D musím říct, že už tak od toho 2.11., kdy jsem měl 4 roky na magu a propadl nostalgii, vlastně už jen přemáhám strach .....

 

Hele s tím YPEM je to samo jen záminka, to se nedalo nezneužít :D přece si neodpustím kecy?

 

S primkama něco uděláme, jen levnější to ne a nebude :)

 

Dík snow, to je fakt krásná fotka, úplně dojemná :D . Co myslíš, budou Brawn GP teď ještě sběratelštější ? Bude ta Bratislavská výstava putovní ?? Hele, co to máš za týpka v tom avataru, to je snad první, koho neznám.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej zpátky!

...

Dík snow, to je fakt krásná fotka, úplně dojemná :D . Co myslíš, budou Brawn GP teď ještě sběratelštější ? Bude ta Bratislavská výstava putovní ?? Hele, co to máš za týpka v tom avataru, to je snad první, koho neznám.

James Dean...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
.. Co myslíš, budou Brawn GP teď ještě sběratelštější ? Bude ta Bratislavská výstava putovní ?? Hele, co to máš za týpka v tom avataru, to je snad první, koho neznám.

 

Brawn GP budou cennější. Když pominu, že se jednalo o limitku, vidím další plus v tom, že se váží ke slavné stáji, která hned v v prvním roce své existence získala titul a hned v druhém zase její název z velkého kolotoče F1 zmizel. Brawna si kup, ale hádám, že pokud se ke koupi rozhodneš, budeš mít velké dilema, verzi Tourist Trophy Isle of Man Graham jen tak nepřekoná, tak to vidím alespoň já. Víš, že jsem měl jiného koně, byl jím model Graham Chronofighter Oversize GMT Big Date British Racing Green, ale Isle of Man nakonec zvítězil i u mě. Bude mě moc zajímat, jak se nakonec rozhodneš. Dej vědět.

Přiznám se a je to smutné o Bratislavské putovní výstavě nemám ani zdání, takový jsem barbar.

Avatar zase zmizel, černobílá fotka Paula Newmana má své nezanedbatelné kouzlo, navíc je úžasně prospěšná, uklidňuje mě. Jen někde narazím na svůj příspěvek, mrknu na zaseklé cigáro v koutku úst a hned se hrabu roztřesenými prsty v krabičce Kentek, klapne Zippo a je mi fajn. 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...