Přejít na obsah

Daruj krev, zachranis zivot


skalis

Dobrovolne darcovstvi krve  

249 hlasů

  1. 1. Darujete krev?

    • Ano (pravidelne nebo nepravidelne).
      129
    • Rad bych, ale jeste jsem se neodhodlal.
      47
    • Nedaruju.
      75

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 476
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
před 19 minutami, Kapo napsal:

Dnes jsem měl vzhledem k věku a stavu rozpíchaných žil možná poslední odběr 82. Byl mi zároveň předán Zlatý kříž třetího stupně a flaška sauvignonu.

 

U vás se předává na trasfuzce? Já měl jít přebírat to samé dnes, ale bo covid, tak se to přesouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak dnes po čtyřiačtyřicáté plná krev - po čtvrté a naposled v roce 2020. Výjimečně jsem šel docela pozdě a k odběru jsem se dostal až někdy kolem tři čtvrtě na dvě. Tak jsem si jeho délku na Samurajích schválně změřil, protože jsem slýchával, že odpoledne to teče pomaleji. Ale 5,5 minuty je za mě tedy úplně v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, LukeD napsal:

Tak dnes po čtyřiačtyřicáté plná krev - po čtvrté a naposled v roce 2020. Výjimečně jsem šel docela pozdě a k odběru jsem se dostal až někdy kolem tři čtvrtě na dvě. Tak jsem si jeho délku na Samurajích schválně změřil, protože jsem slýchával, že odpoledne to teče pomaleji. Ale 5,5 minuty je za mě tedy úplně v klidu.

Mně to na plné krvi vždycky trvalo 15 - 20 minut, než jsem celej vytekl.

před 17 minutami, Panchart napsal:

Pořád tam i dárci platěj parkovný?

Nevím, vždycky jsem tam byl metrem. Teď kvůli viru chci autem, tak se zeptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Filip.J napsal:

Mně to na plné krvi vždycky trvalo 15 - 20 minut, než jsem celej vytekl.

Ty kráso, tolik, jo? To mi přijde hrozně moc. Za tu dobu by ze mě vytekla snad úplně všechna krev, co v sobě mám. 😀 Co si tak všímám, tak mi přijde, že všichni to mají tak maximálně do 10 minut za sebou. A z vlastní zkušenosti vím, že kurevsky pomalu to teče akorát tehdy, když ten den člověk hodně málo pije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, LukeD napsal:

Ty kráso, tolik, jo? To mi přijde hrozně moc. Za tu dobu by ze mě vytekla snad úplně všechna krev, co v sobě mám. 😀 Co si tak všímám, tak mi přijde, že všichni to mají tak maximálně do 10 minut za sebou. A z vlastní zkušenosti vím, že kurevsky pomalu to teče akorát tehdy, když ten den člověk hodně málo pije.

Piju poctivě 😆 Ale mám holt nižší tlak, jinak nevím, čím to může být. Tenkrát mi sestra se smíchem říkala, že je to super, že až se někde rozšvihám, tak budou mít čas mě zachránit, že nevykrvácím tak rychle... miluju tenhle zdravotnickej humor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem chodil dávat, tak mně to taky teklo pomalu - rekord mám asi 8 minut. Jednou i přes čtvrt hodiny. Pil jsem den před i před odběrem jak o život, jsem reklama na ideální tlak, ale stejně nic. Buď prostě trochu stres nebo úzký trubky :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...