Přejít na obsah

Daruj krev, zachranis zivot


skalis

Dobrovolne darcovstvi krve  

249 hlasů

  1. 1. Darujete krev?

    • Ano (pravidelne nebo nepravidelne).
      129
    • Rad bych, ale jeste jsem se neodhodlal.
      47
    • Nedaruju.
      75

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Liqid napsal:

Poprvé musíš osobně a můžeš téměř kdykoliv, dle webu nemocnice. Fronty celkem jsou, obvykle tam strávím dvě hodiny. Dávali nám kuře, salát, jablko, sušenku, kafe/čaj a vánočka. Ale teď za covidu jen stravenku do bufetu. Sestry jsou tam super, vždy mě trefí napoprvé, jen lékař je tam s vadou řeči, takže se člověk musí hodně soustředit, aby věděl, na co se ptá.

Objednávací systém je super, při prvním odběru dostaneš přihlašovací údaje a pak si vše objednáváš sám jak potřebuješ, navíc tam vidíš historii odběrů.

Já to potvrzuju. Mám identické zkušenosti. Sestry jsou moc fajn, snaží se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 476
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Já na tranfuzce nedostal nikdy nic. Pro bronzovou jsem si byl na Červeném kříži. 🥉 Ale to už je bratru 24,5 roku. :) 

Teď jsem zvědav kdy mi předají ten kříž. Už jsem měl termín předávání 20.10., ale přišlo do toho zavření restaurací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tranfuzce nedostal nikdy nic. Pro bronzovou jsem si byl na Červeném kříži.  Ale to už je bratru 24,5 roku.  
Teď jsem zvědav kdy mi předají ten kříž. Už jsem měl termín předávání 20.10., ale přišlo do toho zavření restaurací.

Já jsem měl kříž ČČK 1. třídy dostat na celostátním předávání už loni, 160 odběrů jsem dosáhl dokonce už předloni. Nejdříve to odložili, potom zrušili a přišlo mi to poštou. Jako bolestné 2 láhve moravského vína... Škoda těšil jsem se na tu slávu. Tak snad u Plakety ČČK Dar krve za 250, ale to je hodně daleko...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Beet napsal:

Gratuluju. To dostáváte plaketu, hned po jubilejním odběru?

Díky :), za tenhle jo, ale nejsem si jistej jestli to bylo covidem, nebo se pořádají nějaký předávací akce, ale myslím že ten bronzovej dávají normálně přímo tam. 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za blbost? Kde to bylo? Respektive to možná blbost není, ale nidky jsem se nesetkal s tím, že by někomu kontrolovali křečové žíly a už vůbec nevidím souvislost s darováním krve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...