Přejít na obsah

Steinhart Nav B Chrono II


Pafelik

Doporučené příspěvky

Buďte pozdraveni,

 

 

obracím se na Vás o radu ohledně nákupu modelu Steinhart Nav B Chrono. Kamarád bude zanedlouho promovat a rozhodl se pro první pořádné hodinky. Doporučil jsem mu tento model a okamžitě se do něj zamiloval. Problémem však je, že nákup nového modelu je v tuto chvíli nad jeho limit (cana nového modelu je na chronoshopu 20.000,- s DPH). Ten byl původně 10.000,- ale dnes je již ochoten něco přidat.

 

Má otázka zní takto. Dalo by se nějakým způsobem pracovat s DPH při nákupu v zahraničí? Cena bez DPH by již byla velmi zajímavá. Prosím, jestli máte někdo zkušenosti s touto problematikou, poraďte.

 

V sekci nákup ještě zveřejním inzerát. Nákupu z druhé ruky od člena fora bychom se určitě nebránili.

 

 

Pár obrázků pro potěchu oka:o)

 

 

post-3231-1256647565.jpg

post-3231-1256647575.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při nákupu v EU máš DPH vždy, obchodník nebudu riskovat problémy s intrastatem, kdyby to prodal bez DPH a zákazník to v jiném členském státě nezdanil. Při nákupu ze zámoří záleží na celnici a deklarované ceně. Pokud na to celník přijde, doplatíš ještě 5% clo a 19% DPH z ceny včetně dopravy.

Jako nejschůdnější vidím druhou ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš by se dalo podle mě operovat s daní, pokud by sis našel někoho, kdo to koupí na firmu třeba jako "prezentační dárek", nebo co já vim ...

 

pokial ma kamarat firmu alebo zivnost (pripadne jeho rodicia) nech sa opyta svojho uctovnika. Pokial ich kupi na firmu tak sa to da spravit de facto tak, ze ich bude mat plus minus autobus bez DPH

 

Byl sem později :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny a zároveň bych poprosil o radu.

Chtěl bych si koupit tyto hodinky a potřeboval bych informaci kde si myslíte že je nejvhodnější obchod v Praze nebo v okolí Prahy. Nechce se mi je kupovat přes internet jelokož bych si je chtěl prohlédnout a pomazlit se s nima. :-)

Ještě si matně pamatuji že existovala možnost koupě kde měli členové Chronomagu nějakou slevičku což by taky bodlo protože na 20.000,- je každé procentíčko znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a zároveň bych poprosil o radu.

Chtěl bych si koupit tyto hodinky a potřeboval bych informaci kde si myslíte že je nejvhodnější obchod v Praze nebo v okolí Prahy. Nechce se mi je kupovat přes internet jelokož bych si je chtěl prohlédnout a pomazlit se s nima. :-)

Ještě si matně pamatuji že existovala možnost koupě kde měli členové Chronomagu nějakou slevičku což by taky bodlo protože na 20.000,- je každé procentíčko znát.

V Česku je jediná možnost v Havířově - www.chronoshop.cz - není se čeho bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a zároveň bych poprosil o radu.

Chtěl bych si koupit tyto hodinky a potřeboval bych informaci kde si myslíte že je nejvhodnější obchod v Praze nebo v okolí Prahy. Nechce se mi je kupovat přes internet jelokož bych si je chtěl prohlédnout a pomazlit se s nima. :-)

Ještě si matně pamatuji že existovala možnost koupě kde měli členové Chronomagu nějakou slevičku což by taky bodlo protože na 20.000,- je každé procentíčko znát.

 

 

Co vím, tak v Česku jedině Chronoshop.cz, nikdo jiný je neprodává.

 

edit: pozdě

Upraveno uživatelem Marfi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...