Přejít na obsah

Nové Porsche 928


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
Pořádný auto na pořádný svezení je Caterham CSR, Lotus Exige, Elis a Mazda MX-5 pro chudé. Jaguar je dobrej tak na dálnici ;-) .

 

No to samozřejmě - na okruhu, na okresce...

 

Jenomže když si člověk chce zajet třeba na spontání oběd do Monaca, tak se takový rychlý cestovní coupé nebo GT docela hodí :thumbsup_anim:

 

A přesně tohle by tohle Porsche mělo umět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle místního plátku autoweb.cz však není nástupce 928 ještě schválen, pokud se však má začít vyrábět bude konstrukčně vycházet z panamery a z důvodu šetření financí dostane stejné motory, tekže třeba taky nový šestiválcový nafťák pro dehtuchtivé zákazníky. Jo máme se na co těšit. Já osobně se nejvíc nemůžu dočkat toho nového malého SUV od porsche, které se má postavit po bok Audi Q5 :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle místního plátku autoweb.cz však není nástupce 928 ještě schválen, pokud se však má začít vyrábět bude konstrukčně vycházet z panamery a z důvodu šetření financí dostane stejné motory, tekže třeba taky nový šestiválcový nafťák pro dehtuchtivé zákazníky. Jo máme se na co těšit. Já osobně se nejvíc nemůžu dočkat toho nového malého SUV od porsche, které se má postavit po bok Audi Q5 :suicide_anim:

 

Holt firma nemuze 40 let vyrabet jen jedno auto. A osobne chapu, je-li potom poptavka, ze zacnou montovat diesly ...

 

Osobne me auta moc netankuji, ale kdyz uz bych si neco koupil, tak jen todle:

 

 

(jeste bych mozna zvazil wiesman ;-)

post-1702-1256844022.jpg

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Dnes večer mě známý nechal protáhnout předváděcí Jaguar XF s tím dieselem co má přes 500 koní..

Když jsem pak usedal do své A6, tak už jsem neměl ty pocity co dříve ...

Ale to Porsche bych mohl taky ...

 

No počkej, takové XF neexistuje :) To bychom o něm v Jaguar clubu ČR museli něco slyšet - montuje se do toho benzínová V8 s kompresorem, která má někde kolem 500 koní - záleží jestli je to standartní verze nebo XFR verze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počkej, takové XF neexistuje :) To bychom o něm v Jaguar clubu ČR museli něco slyšet - montuje se do toho benzínová V8 s kompresorem, která má někde kolem 500 koní - záleží jestli je to standartní verze nebo XFR verze :)

 

Naftové XF má opravdu "pouze" 202 kW. Jel jsem, moc se mi to líbilo, jeden z nejlepších dieselů do auta téhle třídy. Miluju design té palubovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nestudoval, možná jsem to i polet a bylo to jen přes 400 koní. Prostě jsem nasedl a vozil se. Na to ani nemusím být v klubu Jaguáru.

Ta palubovka je opravdu super s tím uzavíráním vývodů.

 

btw Tado jsi fakt někdy otravný chytrolín...

 

anebo jste v to Vašem klubu všichni takoví géniové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Já to nestudoval, možná jsem to i polet a bylo to jen přes 400 koní. Prostě jsem nasedl a vozil se. Na to ani nemusím být v klubu Jaguáru.

Ta palubovka je opravdu super s tím uzavíráním vývodů.

 

btw Tado jsi fakt někdy otravný chytrolín...

 

anebo jste v to Vašem klubu všichni takoví géniové?

 

Promiň, nemyslel jsem to zle... :suicide_anim:

 

Jen mě zarazilo, že by ses až tak sekl a spletl si benzínový motor s nafotvým.

 

Respektive ten nafťák má 500/600Nm, takže když se člověk překoukne v tabulce a místo koní si zapamatuje Nm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Já ho moc neposlouchal, když mluvil o parametrech, protože u toho auta je to úplně fuk. Když to člověk prošlápne, tak cítí koule málem v krku a na nafťák to má ušlechtilý zvuk...

 

Nojo, ono poslochat prodejce se obecně moc nevyplácí... Prosté přečtení katalogu dá většinou hodnotnější a přesnější informace.

 

Otázkou je, kdes byl na testovací jízdě? Když se české zastoupení Jaguaru zmítá v krizi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, o tom žádná. Akorát už to není Porsche, jako bejvalo.

Podívej se na to ale jinak, kdyby se Porsche nepodřizovalo trhu, tak by tu už nemuselo být.

 

Jinak k Cayenne, nejen, že to auto nemá moje sympatie (není ošklivé, ale neuchvacuje mě) tak ani není pohodlné, ve srovnání třeba s Range Roverem.

 

Zadek 928 se mi líbi, ale to asi jen proto, že se mi líbi novej Jaguar :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...