Přejít na obsah

NAUTICA hodinky


Doporučené příspěvky

Ahojte chlapi. Hned na úvod chci říct, že jsem v hodinkách naprostý lajk, ale moc rád je nosím. Potřeboval bych poradit, jestli se jedná o repliky nebo o originály. Prodává je 1 prodejce na EBAYI. Tento prodejce je z USA a je TOP RATED SELLER, takže by to mělo být vše v pořádku.

 

Hodinky mají označení NAUTICA CHRONOGRAPH TITANIUM 51mm-CASE LEATHER N29515G. Vůbec nevím, za kolik se tyto hodinky u nás nebo jinde prodávají, cena zde na ebayi je i s dopravou kolem 250USD.

 

 

Strašně moc se mi líbí velké a tlusté hodinky. Průměr tak kolem těch 50mm a tloušťka tak těch 15mm. Dají se sehnat hodinky jiných značek s takovými rozměry tak řekněme do 5000Kč??...jestli ano, tak jaké??

 

Moc by mě zajímalo, za kolik se tyto hodinky u nás prodávájí a jestli se jedná o origoše.....Budu vděčný za každý názor.

 

Děkuji

post-9180-1257015122.jpg

post-9180-1257015127.jpg

post-9180-1257015133.jpg

post-9180-1257015155.jpg

post-9180-1257015161.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo se nemá k odpovědi tak já to načnu : Andy, jsou hnusný, nejspíš originál z panoptika Nautica, jestli chceš obrovský hodinky mrkni na ruský potápěčský, ty maji 56 x 23mm a aspoň nějakej morální kredit, tohle je nafouknutý nic :)

 

 

Fakt jsou tak hrozný?? :rolleyes:

 

Máš nějaký obrázek těch potapěčských??

 

Fakt jsou tak hrozný?? :rolleyes:

 

Máš nějaký obrázek těch potapěčských??

 

 

Daj se třeba koupit celkem levně na ebayi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo se nemá k odpovědi tak já to načnu : Andy, jsou hnusný, nejspíš originál z panoptika Nautica, jestli chceš obrovský hodinky mrkni na ruský potápěčský, ty maji 56 x 23mm a aspoň nějakej morální kredit, tohle je nafouknutý nic :)

 

 

chtěl jsem mu napsat odpověď ve stejném duchu a pak jsem si to radši rozmyslel. Proč být negativní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já budu teda vybírat :worried_anim: Zatím moc díky za názory

 

Prostě tady nečekej nějakou radu. Ty nechceš hodinky, ale jen nějaký módní doplněk. Nautica nepatří mezi hodinářské firmy, proto jako výrobce fashion hodinek odpovídá tvému zadaní. A replik se v této kategorii neboj. Možná ti někdo lépe poradí na fóru zaměřeném na oblečení a módu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tak koukal po hodinkách a zalíbily se mi tyto: Citizen Men Eco-Drive NightHawk Pilot Watch BJ7000-52E.

 

Na ebayi se daj v klidu sehnat kolem 200USD. Jenom nevím, jak se liší od naprosto stejných citizenů s označením BJ7010-59E.

 

 

 

Jak psal klaucz, chci asi fakt hodinky hlavně jako módní doplněk :guiltysmiley: . Jsem student, je mně 22 let, tak ode mě nemůžete čekat žádný zázraky :guiltysmiley: . Ale určitě bych nechtěl nosit nějaký hodinky za pár stovek

 

 

 

 

Můj původní požadavek byl ve velikosti asi 50mm, ale tyhle citizeny jsem viděl na youtube a na ruce vypadaj fakt pěkně.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2s0XwdThcZY

 

 

 

 

 

post-9180-1257120663.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, ty Invicty jsou snad ještě horší. Nevím kdo vymyslel ty subciferníky v podobě číslic, otřes. Ten Citizen, to už je krok dopředu.

 

Pokud chceš velké a poctivé hodinky, kup si Marathon JSAR na gumě. Stojí sice 475 USD, ale určitě s nima mezi kámošema uděláš parádu a předpokládám, že o to ti jde především.

 

JSAR14large.jpg

JSAR12large.jpg

 

Pokud tě zaujmou tak si k nim něco vygooooooooooooooooooooogli.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...