Přejít na obsah

Rado


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
Jaký máš katalog? Nějaké mám, tak Ti je klidně pošlu pokud by si chtěl.

 

Sehnal jsem si jeden podlouhlý s názvem Rado Collection Jubilé, v něm jsem si pro sebe vůbec nic nenašel. Dále mám jeden čtvercový, v kterém je asi jen průřez, například jsem v něm nenašel hodinky, které si kupuješ. Máš podrobnější ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow
Maj to třeba tady. Ale za baterku je to fakt moc. Zajímavostí však zůstává, že jsou na stupnici tvrdosti až na samém konci - proto onen název.

 

115000 je úplně šílená cena. Podíval jsem se do přítele Googlu a našel jsem je za skoro stejnou cenu. Zdá se, že je Rado v podstatě všude stejně drahé. Máte jiné zkušenosti ? 

 

 

KLIK  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sehnal jsem si jeden podlouhlý s názvem Rado Collection Jubilé, v něm jsem si pro sebe vůbec nic nenašel. Dále mám jeden čtvercový, v kterém je asi jen průřez, například jsem v něm nenašel hodinky, které si kupuješ. Máš podrobnější ?

Zítra je vyfotím a uvidíš, teď už mi tam spí kluk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
to Snow: o které máš přesně zájem ? Mám z Baselu pár listů a ty jsou docela podrobné.

 

Já je nemohu nikde najít, zachytil jsem je jen jednou a pořád je hledám a hlídám hlavně na ebay. Pouzdro bylo hodně podobné jako u řady Diver, ale podle mě bylo z keramiky, protože bylo černé, číselník byl hodně tmavěmodrý, ale ne černý a byly to chronography. Jaké listy máš na mysli,myslíš produkt listy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je nemohu nikde najít, zachytil jsem je jen jednou a pořád je hledám a hlídám hlavně na ebay. Pouzdro bylo hodně podobné jako u řady Diver, ale podle mě bylo z keramiky, protože bylo černé, číselník byl hodně tmavěmodrý, ale ne černý a byly to chronography. Jaké listy máš na mysli,myslíš produkt listy ?

 

 

Ano, ofocené z katalogu, ale tvůj popis mi vůbec nic neříká. Mám tuto značku rád a mám i pár starších katalogů, zkusím se podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow: Asi jsem to neosvětlil dostatečně.Jenom aby nedošlo k nedorozumění.Pouzdro není z jednoho kusu.HM je použit na top,ostatní části jsou z běžně používaného nerezu.

Recenze bude až dodělám fotky a část textu.Počítám konec příštího týdne.Takže to musíte všichni vydržet. :rolleyes: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Snow: Asi jsem to neosvětlil dostatečně.Jenom aby nedošlo k nedorozumění.Pouzdro není z jednoho kusu.HM je použit na top,ostatní části jsou z běžně používaného nerezu.

Recenze bude až dodělám fotky a část textu.Počítám konec příštího týdne.Takže to musíte všichni vydržet. :rolleyes: .

 

Aha, takže to je složitější. Vůbec by mě nenapadlo, že se vlákno tak natáhne. Popravdě jsem čekal tak maximálně dva tři příspěvky. Vidím, že Rado má na fóru překvapivě mnoho příznivců. Ptám se sám sebe, proč bylo tak dlouho ticho po pěšině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

 quote name='Chumpus' date='4.11.2009 - 20:50' post='339353']

Snow: něco jako tohle?

 

Ano, to už je hodně blízko, asi hledám velice špatně a to je smutné :guiltysmiley: . Potřebuji, prosím, vědět, jaký to je model, musím si dohledat více fotografií. Chumpusi, nevíš, má tento model modrý číselník ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Zítra je vyfotím a uvidíš, teď už mi tam spí kluk.

 

Zřejmě jsem se vyjádřil nejasně, máš podrobný katalog, který by si mohl postrádat ? Potřeboval bych takový v jakém je třeba Tvůj model. Rád si ho od Tebe koupím. Díky.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním RADO Original chrono quartz cca dva roky, nosím je téměř denně což je na tahu vidět, teď jsem se byl pod světlem schválně podívat na tu tvrzenou lunetu a na ní není jediný škrábanec. Kdybych je pořádně přeleštil tak jsou jako nové.

Mohu doporučit zdroj http://www.aaronswatches.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Je to řada Rado True, koukni na rado.com

O modrém ciferníku nevím...Nebylo to jenom pozorovacím úhlem, čirou náhodou?

 

Už ani nevím, mám pocit, že mi Rado škaredě přerůstá přes hlavu, opravdu jsem nečekal tolik různých poznatků a informací. Budu muset situaci pečlivě zvážit a přijít s konkrétním modelem, takhle vás zbytečně trápím

 

Chtěl bych poděkovat všem, kteří přispěli radou, poznatkem či informací. Potěšili jste mě kolegové !!!!! Ještě jednou, díky moc!!

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem drobnou nesrovnalost. Zašel jsem si za hodinářem, který má oficiální zastoupení Rado a dozvěděl jsem se následující. Podle něj se nejedná o slinutý karbid nýbrž o speciálně upravenou ocel, kterou lze poškrábat  a nedá se leš***!!! Proto by mě zajímalo, z jakého zdroje si čerpal svou informaci. Děkuji.

 

Ještě malé upozornění, nehodlám zakládat žádné flame. Předpokládám, že nejaktuálnější informace bude mít kolega pod nickem HB63, který tyto hodinky Rado vlastní. Doufám, že si mého příspěvku všimne a přispěje.

 

Celou situaci ještě více zamotává přiložený obrázek. Na něm vidíme model Rado Diastar Automatic - R12637203XL. Povšimněte si, prosím, hned první popisky, kde se píše o Tungsten-carbide scratch-resistant case . Takže teď jsem na začátku, nevím nic. V podstatě se mě to netýká, protože se o tyto hodinky nezajímám, ale hrozně rád bych věděl pravdu.

Tak katalogy jsem našel 3, jeden ten co asi máš a dva trochu podrobnější, jestli chceš hoď mi SZ adresu a zítra Ti je pošlu.

Jinak oficiální vyjádření dovozce je toto:

Materiál pouzdra Rado hodinek řady The Original je opravdu "tvrdokov",

řemínek ocel nebo kaučuk

Uvedené referenční číslo odpovídá modelu Rado The Original Automatic a mohu

potvrdit, že pouzdro hodinek je z materiálu "tvrdokov", řemínek ocel.

Příjemné odpoledne

 

Michaela Jetmarová

Marketing

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...