Přejít na obsah

HANHART


ANT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 285
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to take trochen suche, ak to clovek porovna s chronografmi, ale v zasade moze byt. Kazdopadne takto nejak si predstavujem limitku civilizovaneho hodinkoveho fora.

I ta mikrosajta na watchlounge je povedená. A jak se mi nelíbil průhled, tak plné dýnko mě uklidnilo. Má to prostě kulturu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po roku...

Ahoj,

 

našel jsem na půdě tyto stopky. Mají dvě vady: 1. chybí krycí sklo, 2. nejdou. Nicméně na na stisky reagují - pokud ručně posunu ručičky, tak pak je třetí "resetovací" stisk vrátí do nulové výchozí polohy. Nevím, asi je přetažené péro.

 

 

Nevím nic o původu, z jakého jsou roku a nemám ani představu, jakou mají hodnotu. Nechal bych je opravit, tedy pokud by cena opravy nepřevýšila zbytkovou hodnotu :-)

 

Takže dvě otázky:

 

1) Jakou můžou mít takové stopky cenu? Vyplatí se oprava?

 

2) Kam se případně obrátit (ideálně v Praze).

 

Díky za postřehy :-)

post-23133-0-22718100-1555236596_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak je to tu: Pioneer 417 ES, 42mm, vyska 13,3mm, sklo je klenuty safir. Za me super, i kdyz mohli zustat u 40mm.

Pouzili manualni strojek:

The Hanhart Caliber 42 was released in the 1950s, evolving from Hanhart's earlier designs released the decade before the Caliber 40 and Caliber 41. Although Calibers 40, 41 and 42 are no longer in production, Hanhart has chosen the bi-compax SW510 M manually wound chronograph caliber to power this new watch.

https://www.watchbuys.com/store/pc/Hanhart-Pioneer-417-ES-Chronograph-4p5692.htm

obrazek.thumb.png.a6927dea04cebeb0f42e8cc0d7430d14.png

obrazek.thumb.png.fe9029c0739bee56de24c0555d81c740.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto pěkně sedí na ruce (17,5 cm). Pokud se sundá ten "bund strap" (konkrétně ta podložka), tak sedi ještě lépe.
Zpracování působilo velice dobrým dojmem. Výška pouzdra včetně klenuteho safiru je, na chrona, stále ještě příjemných 13,3 mm. Vodotesnost také nezklame s udávaným 100 m. A strojek SW 510 s manuálním nátahem je příjemná třešínka.
e8c2459aacf048436ab4b081b9b0ceb7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první reakce na tento model byla obdobná - "škoda, že není červený čudl". Nicméně je potřeba to brát tak, že je to reedice původního modelu z padesátých let, a ten také červené tlačítko, ani asymetrické umístění tlačítek neměl. Podle mých informací zde byla snaha udělat co nejvěrnější "kopii" historického modelu. Proto se červené tlačítko na tento model nedostalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...