Přejít na obsah

HANHART


ANT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 285
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ďakujem kolegovia :)

Na tie zelené som mal zálusk, aj som komunikoval s Hanhartom, problém je v tom, že je to 150 kusová limitka a USA s Kanadou majú prednostne právo. Neviem ako je to s dostupnosťou v EU momentálne.

Keď spravia Mk1 s manuálnym náťahom tak budem mať problém...

Edit: autokorekt na telefóne je peklo...

Upraveno uživatelem McLenin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, nenachází se tu někdo, kdo vlastní hanharťácký nechrono model Pioneer One? Viděl jsem vlákno věnované limitované edici ale evidentně si tehdy nikdo nepořídil.
Celý prosinec mi nedají spát, každý den se na ně "chodím" dívat. Před půl rokem by mě skoro nenapadlo, že bych měl nakupovat hodinky a před čtvrt rokem by mě zase ve snu nenapadlo, že budu kupovat hodinky za takové peníze. Asi bych proto potřeboval, aby mi někdo řekl, že jsou úplně na ouno a že si mám pořídit Hamilton za polovinu 😀.

Teď vážně, měl je někdy někdo na ruce? Byly fajn? Na jedné z videorecenzí měl youtuber stejný průměr ruky jak já a vypadaly krásně ale stejně bych si je před koupí rád prohlédl na vlastní oči...

A ještě bych měl jedno podtéma. Pochopil jsem dobře, že Hanhart nejdřív vydal tříručkovou nechrono limitku, bez datumu a teprve posléze prodává tento model? Nebo byla dříve nechrono verze pioneeru?

PIONEER_One1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) 6/9 je divná, nedokončená, asi mi uniká důvod... na datumovém věnci je 9 dotažená

b) 5 jako index zase spláclá, na vteřinových indexech je pěkná

c) 1882 - štíhle protažené oproti 1, 8 a 2 na cifru

d) na černé verzi není rámeček kolem datumového okénka....?

e) a úplně nejvíc hnus velebnosti je černý datový věnec pod modrým a šedým ciferníkem...proč?

celkově:

- nejednotné fonty  a barvy

+ mám značku rád a vím, že umí i lépe, mnohem

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za názory. Mě se týká černá varianta a většinu poznámek proti beru jako věc vkusu. Nic z toho mi nevadí. Absencece rámečku a styl devítek beru i jako plus. A souhlasím, že aktuální logo je méně hezké, než to staré, bez letopočtu. To, že umí lépe, může být pravda ale musíme si i uvědomit, že další nejbližší modely značky jsou 2x tak drahé... 

Upraveno uživatelem whitley
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...