Přejít na obsah

HANHART


ANT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 285
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

"Francouzský výrobce řemínků ABP Concept pokračuje ve spolupráci se společností Hanhart. Objevte reedici Pioneer 417 ES 1954 s páskem pro aligátora ABP" 

https://www.abpconcept.paris/collections/montre-watch-hanhart-1882/products/hanhart-1882-pioneer-417-es-1954-cuir-leather-bracelet-watch-band-strap-bund-alligator-crocodile-waxe-waxed?mc_cid=8001ea5ef4&mc_eid=45f4712d71

9cbf046e-b5fd-ca8c-7d17-24df44ee0e0c.thumb.jpg.3fe9c119ee7d2ad11422fa74e130c630.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný jsou. 👍  Už mám trošku cukání moje 42 mm dát do inzerátu na prodej, ale tak nějak jsem si na těch 42 zvykl a pilotky by měly být velké. Ale kdyby náááhodou  je měl někdo z Brna, tak bych ty 39 rád vyzkoušel. 🙂

Jinak ten aligátor v odkazu mi k těmto hodinkám nesedí. Ten řemen od výrobce je velmi pohodlný - z vnitřní strany z alcantary. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle aktuálních zoravy od CZ distributora bych svůj 39 mm kousek měl mít na ruce v druhé polovině týdne. Tak pak dám hned vědět.

Jinak stránky Hanhartu hlásí, že 39 mm je aktuálně vyprodaná. Jak jsem predpokladal, tak o 39 mm je opravdu veliký zájem.

Na ty kroko řemeny jsem už koukal historicky v souvislosti se 42 mm variantou, a souhlasím, že to k těm pilotkam úplně moc nejde. Navíc ten originální řemen je vážně pohodlný. 20ea0447fcac895622c73276fb4167c5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říká se, že pošťák zvoní dvakrát. Tak to dnes neplatilo. Zvonit nemusel aninjednou, neboť jsem ho již od rána vyhlížel před naším panelákem default_smile.gif

Hodinky jsem právě vybalil. Dojmy dle očekávání - velmi pozitivni. Je to pecka! default_smile.gif
Zatím jen jeden rychlý wrist shot z mobilu...aa0b53be36903c0f03096423b6d34c2f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, HondzaX napsal:

Říká se, že pošťák zvoní dvakrát. Tak to dnes neplatilo. Zvonit nemusel aninjednou, neboť jsem ho již od rána vyhlížel před naším panelákem default_smile.gif

Hodinky jsem právě vybalil. Dojmy dle očekávání - velmi pozitivni. Je to pecka! default_smile.gif
Zatím jen jeden rychlý wrist shot z mobilu...aa0b53be36903c0f03096423b6d34c2f.jpg
 

Gratuluji! Jsou fakt parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně jsou zatraceně dobrý. Těch 39 mm byl prostě a jednoduše skvělý tah. Vlastně se vůbec nedivím, že se první várka vyprodala během dne. Ostatne nebýt laskavosti distributora pro CZ/SK, tak bych se k nim zřejmě nedostal. Tedy urcite ne v první várce.
Jinak ve zkratce, asi jim nemám nic moc co vytknout. Vypadají skvělé, nosí se skvěle, mají za sebou nějakou zajímavou historii (stejne jako samotna značka) a není to žádná masová výroba.
Jsem zvědavý, jak budou vypadat na jiných řemenech. Jeden hnědý od @zekon7302 mi již dorazil, tak ten přijde na řadu jako první.
Zatím tedy jen jedna fotka na originalnim cernem remenu krátce po vybalení.
728636fe191e27e7ab999e70e7a0dcd0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, HondzaX napsal:

Vážně jsou zatraceně dobrý. Těch 39 mm byl prostě a jednoduše skvělý tah. Vlastně se vůbec nedivím, že se první várka vyprodala během dne. Ostatne nebýt laskavosti distributora pro CZ/SK, tak bych se k nim zřejmě nedostal. Tedy urcite ne v první várce.
Jinak ve zkratce, asi jim nemám nic moc co vytknout. Vypadají skvělé, nosí se skvěle, mají za sebou nějakou zajímavou historii (stejne jako samotna značka) a není to žádná masová výroba.
Jsem zvědavý, jak budou vypadat na jiných řemenech. Jeden hnědý od @zekon7302 mi již dorazil, tak ten přijde na řadu jako první.
Zatím tedy jen jedna fotka na originalnim cernem remenu krátce po vybalení.
728636fe191e27e7ab999e70e7a0dcd0.jpg

Super foto krásnych hodiniek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně jsou zatraceně dobrý. Těch 39 mm byl prostě a jednoduše skvělý tah. Vlastně se vůbec nedivím, že se první várka vyprodala během dne. Ostatne nebýt laskavosti distributora pro CZ/SK, tak bych se k nim zřejmě nedostal. Tedy urcite ne v první várce.
Jinak ve zkratce, asi jim nemám nic moc co vytknout. Vypadají skvělé, nosí se skvěle, mají za sebou nějakou zajímavou historii (stejne jako samotna značka) a není to žádná masová výroba.
Jsem zvědavý, jak budou vypadat na jiných řemenech. Jeden hnědý od [mention=19068]zekon7302[/mention] mi již dorazil, tak ten přijde na řadu jako první.
Zatím tedy jen jedna fotka na originalnim cernem remenu krátce po vybalení.
728636fe191e27e7ab999e70e7a0dcd0.jpg
Mas pravdu, jsou super, a fotka je povedena!

Odesláno z mého SM-S901B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, HondzaX napsal:

Vážně jsou zatraceně dobrý. Těch 39 mm byl prostě a jednoduše skvělý tah. Vlastně se vůbec nedivím, že se první várka vyprodala během dne. Ostatne nebýt laskavosti distributora pro CZ/SK, tak bych se k nim zřejmě nedostal. Tedy urcite ne v první várce.
Jinak ve zkratce, asi jim nemám nic moc co vytknout. Vypadají skvělé, nosí se skvěle, mají za sebou nějakou zajímavou historii (stejne jako samotna značka) a není to žádná masová výroba.
Jsem zvědavý, jak budou vypadat na jiných řemenech. Jeden hnědý od @zekon7302 mi již dorazil, tak ten přijde na řadu jako první.
Zatím tedy jen jedna fotka na originalnim cernem remenu krátce po vybalení.
 

Opravdu moc povedený kousek. Už se těším na další fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@habadej zrovna včera jsem 417ES 39 mm fotil vedle Mk1 :) Odmyslim-li, že za nimi stojí stejný výrobce, že se u obou jedná o pilotnich chronografy, které navazuji na konkrétní historické modely, tak mohu potvrdit, že jak vizuálně, tak i pocitově to jsou každé úplně jiné hodinky.
Už je tvarem pouzdra, samozřejmě i strojkem, číselníkem. Prostě každé jiné a přesto se krásně doplňují. Pokud o nich přemýšlíš, tak neváhej, budeš spokojený. 625a0aa4ec2c4eed677fdae87115a7b4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...