Přejít na obsah

HANHART


ANT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 285
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedná zákulisní informace pro případné zájemce a čekající. CZ distibutorovi se podařilo získat ještě jeden kousek 39 mm verze modelu 417 ES. Ten je (tedy určitě dnes byl) zatím volný. Tak pokud někdo nad 417 ES ve velikosti 39 mm váha, tak teď má možnost do toho bouchnout. Ale asi bych doporučoval jednat rychle..

A ať to není jen nudný text, tak přidávám další kombo. Tentokrát sa semišovem řemenu. :)7aa72cfa0f4c5fd08f9103d0760fa9e2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, HondzaX napsal:

Jedná zákulisní informace pro případné zájemce a čekající. CZ distibutorovi se podařilo získat ještě jeden kousek 39 mm verze modelu 417 ES. Ten je (tedy určitě dnes byl) zatím volný. Tak pokud někdo nad 417 ES ve velikosti 39 mm váha, tak teď má možnost do toho bouchnout. Ale asi bych doporučoval jednat rychle..

A ať to není jen nudný text, tak přidávám další kombo. Tentokrát sa semišovem řemenu. :)7aa72cfa0f4c5fd08f9103d0760fa9e2.jpg

Ten semišový je pěkný a sedí to k sobě. Zajímala by mě v tom semiši "písková" verze. Já teďka přemýšlím k 42 mm variantě 417ES nad řemenem Rios Typhon ve světle hnědé variantě. Mám zatím jen původní černý a chtělo by to změnu. Zatím střídám s podkožkou a bez a pokaždý jsou ty hodinky úplně jiný. 🙂Troufám si i tvrdit, že bez té podkožky jsou to hodinky i k obleku (s tím původním řemenem).

Upraveno uživatelem RadekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie hodinky su super na hranie sa s remenmi. Podla mna im sadne cokolvek na ne das, asi podobne ako na Moony.
Ale na tej kozi od zekona na fotke vyssie su dokonale.

K obleku neviem...hlavne kvoli velkosti. Asi sa zopakujem, ale mna tych 42mm doslova sokovalo. Musim uz cvaknut foto moonov na porovnanie spolu s H.
Hanhart posobia ako ovela väcsie hodinky. Kebyze ich mam na ruke a mam odhadnut velkost, poviem ze 45mm. Ale je to dobra priprava na BP 🙂

 

IMG_1372_Fotor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kurňa, ten řemen je parádní. Hovězina v barvě Saddle Tan. Po zaschnutí křížem přebroušeno smirkem. Kam ty řemínkáři na ty nápady chodí. Já jsem schopen něco obšlehnout, ale nevymyslím nic. Spolu s těmi 417 je to absolutně dokonalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...