Přejít na obsah

HANHART


ANT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 285
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak urcite je to zajimavej posun, neni dobre, kdyz firma ustrne na jednom bode a toci se porad dokola. Navic Hanhart dela i historicky verne modely - dalo by se rici repliky, kterymi uspokoji zajemce, kteri obdivuji prave tu bohatou tradici a military historii Hanhartu. Ty nove modely se mi libi, je to progres :-)!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite je to zajimavej posun, neni dobre, kdyz firma ustrne na jednom bode a toci se porad dokola. Navic Hanhart dela i historicky verne modely - dalo by se rici repliky, kterymi uspokoji zajemce, kteri obdivuji prave tu bohatou tradici a military historii Hanhartu. Ty nove modely se mi libi, je to progres :-)!!

 

 

jasne rozumeiem co chces povedat, ale toto podla mna salamunskejsie vyriesila Tutima

Proste inovovali klasiku, ktorou su charakteristicki. Pozri na model na uvodnej strane. Zmena komplet celej kolekcie, zmena loga, zvysenie cien (znacne)....si myslim, ze tato kombinacia nebude robit dobrotu ani trochu a so znackou to ide dole vodou. Ako pozeram, tak pozeram na tie nove modely Hanhartu, tak si nemozem pomoct...mne sa to hnusi a pripada mi to ako cisty kolotoc

 

EDIT: stara kolekcia Hanhartu bola parada podla mna, velmi ma pritahoval ten stary WW2 design

Upraveno uživatelem ANT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nové modely se mi líbí, ale ne od firmy, která se jasně profilovala. Odklon je příliš silný, abych to uzavřel, tak takhle ne.

 

Edit - vzpomněl jsem si, že i Tutima má jeden model, který bychom asi nečekali, jedná se o typ Yachting Club.

 

Zdroj http://www.worldlux.com/cgi-bin/navigate.c...chting%20Chrono

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové modely se mi líbí, ale ne od firmy, která se jasně profilovala. Odklon je příliš silný, abych to uzavřel, tak takhle ne.

 

Edit - vzpomněl jsem si, že i Tutima má jeden model, který bychom asi nečekali, jedná se o typ Yachting Club.

 

Zdroj http://www.worldlux.com/cgi-bin/navigate.c...chting%20Chrono

 

 

dik za info, tento model od nich som zatial neregistroval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letecké hodinky se mi líbí. Ale za tu cenu bych si nekoupil ani model z klasické řady Hanhartu. Nový model podle mě vypadá o něco lépe na reálných fotkách v recenzi, ale souhlasím s ostatními. Není to ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Včera jsem byl u pana Brože zkracovat tah na ORISky a při odchodu zahlíd ve výloze tyhle krasavice:

 

 

post-1975-1271938588.jpg post-1975-1271938593.jpg

 

Dokonce jsem se musel vrátit a poptat se na detaily. Mile mě překvapila cena 86 000,-... Mile proto, že se jedná vlastně o tento recenzovaný model, akorát v černý. V době recenze byla cenovka 133 600,-. Šlo o maloserii a letos už vyrobili víc kusů, takže cena mohla jít dolů. A těch 86 tisíc se, alespoň pro mě, už hodně blíží realitě a začíná to nebezpečně konvenovat s mou ochotou je za tyto hodinky dát. Nehledě na to, že pan Brož naznačil, že o ceně je ještě ochotnej jednat. Ty hodinky vypadaj naživo prostě fantasticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je tam viděl, ale nedokážu se vyprostit ze šablony Hanhart = starý jednotlačítkový chrono.

Protože: Nová firma Hanhart oživila starý hodinky, teď je to tak, že nová firma dělá nový hodinky a to mi prostě za ty prachy nestojí.

Za vosum pětek potřebuju něco navíc, byť jsou to soft věci jako historie, odkaz, značka, machrindex...

 

 

edit: a pokud je to racing chrono, tak tam fatálně postrádám tachymeter

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je tam viděl, ale nedokážu se vyprostit ze šablony Hanhart = starý jednotlačítkový chrono.

Protože: Nová firma Hanhart oživila starý hodinky, teď je to tak, že nová firma dělá nový hodinky a to mi prostě za ty prachy nestojí.

Za vosum pětek potřebuju něco navíc, byť jsou to soft věci jako historie, odkaz, značka, machrindex...

Chápu tvoje argumenty, mám to podobně. Jenže v tomhle případě maj u mě machrindex hodně vysoko. Jsou to fakt hodně výrazný a opravdu kvalitně zpracovaný hodinky... A ten dobrej základ (kvalita, materiály...) z nich jde cejtit jak česnek z Itala. Já se po nákupu Panerai tak nějak uklidnil. Neznamená to, že bych nekoukal po jinejch a případně opět nekupoval, ale doma mám to, co mě plně uspokojuje a tak jsem najednou dostal chuť experimentovat i z jinejma, míň mainstream, značkama. Nákup ORISek byla parádní trefa do černýho a k těmhle Hanhartům jsem, poté co jsem je ve výloze minul, zacouval jako rak. :) Prostě mě zaujaly. Trošku mně připomínaj moje milovaný Navitimery (asi tou absencí klasický lunety), který jsem prodal jen kvůli dlouhodobým rozporům stran velikosti. A tyhle velký jsou, jen co je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijdou dvourozměrný, tim nemyslim jako placatý, ale že z nich vnímám jen 2 rozměry - materiál a barvu - nic víc.

V každým případě jsou strašně brutální, všechno se vším kontrastuje, tluče se to, řve to: brutal watch massacre.

Mě na nich chybí nějakej prvek, kterej by tu kvalitu, matroše, barvičky nějak zabalil do homogenního celku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...