Přejít na obsah

HANHART


ANT

Doporučené příspěvky

@Greenhornik Paradny kusok. Videl som, ze ti ich uz chvalili kolegovia. Proste su super 👍

@bacil.357 Ja mam ruku v "schudnutom a beztreningovom" stave 21cm. 42-jky som mal nejaku dobu. Prisli mi na ruke obrovske. Kebyze sa rozhodujem este raz, beriem 39 jednoznacne.

K magnetizmu. Niekolko rokov som mal GS SBGR079, teda zname antimagnety. Tie maju 80000 A/m = 1000 gauss. Obycajne Omega AT maju 15000 gauss 🙂 Nie je to zase uplne jednoduche, kedze "antimagnetizmus" je dosiahnuty roznymi technickymi postupmi. Ked som to kedysi riesil pri pive s dalsim magorom, nejak mi to zostalo v pamäti. Ale bezne hodinky maju 4800, cize 16000 je stale 3x viac 🙂 
Stastnu ruku pri volbe prajem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 292
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bacil

16000A/m odpovídá silné trafo svářečce,vůbec bych to neřešil,to co uvádí Omega je jenom marketing,vůbec si nedokážu představit kde by se takové pole o síle 15000 gaus nacházelo pro běžného smrtelníka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tedy na magnety moc pozor nedávám, běžně mám ruku s hodinkama na notebooku, kde pár magnetů je. Hned vedle mám MagSafe nabíječku, na telefonu nacvaknutou MagSafe peněžku. Nikdy jsem žádné hodinky zmagnetizované neměl a kdyby náhodou, mám demagnetizér. Ale určitě je to fajn věc, těch 16000 A/m, protože náhoda je blbec a člověk nikdy neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 26. 3. 2024 v 8:10, bacil.357 napsal:

Děkuji za reakci na můj dotaz. Ano pokud bych se rozhodl ke koupi, tak by to byla klasická varianta. Netušil jsem, že je rozdíl v barvě potisku číselníku. Podle fotek na netu mi připadala v "retro" odstínu u 42mm i 39mm verze. Samozřejmě, že pilotky by se mi líbily co největší, ale rozteč nožek u 42mm verze do toho háže vidle. Proto, mě zajímalo o kolik mm viditelné plochy číselníku přijdu, abych to porovnal s nějakými hodinkami, které mám doma. Zatím to vypadá, že favoritem je 417 ES 1954 na tmavě hnědé kůži. Kromě hezčího rozložení subcifrů se mi líbí i dýnko, lepší antimagnetičnost (to je hroznej výraz) a věrnější podoba s originálem z padesátek. tak uvidíme, jestli se rozhoupu. Hledal jsem jednoduché pilotky, ale A Muster mi přijde moc prázdný (takové dětské hodinky), B Muster se mi líbí, ale blbě se mi odečítá aktuální čas. No tak mi z toho vyšel nejlépe Hanhart, ikdyž chrono nepotřebuji a pořádně na ty prťavý sčítače nevidím...No tak jsem se vykecal...

 

Abych to uzavřel... Konečně jsem se rozhoupal a objednal...Do dvou týdnů by měly být k dispozici...Potom se pochlubím...Už se těším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2024 v 12:30, bacil.357 napsal:

Abych to uzavřel... Konečně jsem se rozhoupal a objednal...Do dvou týdnů by měly být k dispozici...Potom se pochlubím...Už se těším...

Tak paráda,určitě budeš spokojený. Neříkej jaký, ať jsme překvapený😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně dělaly cca +7 sekund, ale pak mi při stěhování bytu spadly z komody (nejhorší den v životě) a od té doby jsou na nule, možná lehce v mínusu. Airain s tím samým strojem jdou tak +4 sekundy. Přesně nevím, ale co jsem to měřil na vibrografu, tak to ve všech polohách delalo do +6 sekund.

+15 je víc, nemáš je přesně vyregulovaný, ale žádná tragédie. Asi bych to zatím neřešil. Já měl u jedněch -15 a řešil jsem to, až když dělaly -25 a vibrograf ukazoval ptákoviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...