Přejít na obsah

HANHART


ANT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 285
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak MkI jsou samozřejmě nejvíc nejlepší. 😉  Na ruce i dnes. Ale tyhle 417 ES jsou hned v závěsu. Mně se moc líbí ty bronzové Pioneer One. Jen mi u tohoto typu hodinek ten bronz nedává moc smysl. Ale vypadá to dobře - to je těžké... 🙂

A teď koukám, že už jsou ty bronzové Pioneer One rozebrané. Tak to nemusím řešit... :)

20210218_102754.jpg

Upraveno uživatelem 323GT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ten automat nevadí ani v tomto případě. Asi bych ho stejně preferoval před manuálem, kdyby bylo na výběr. Oceňuji jeho úpravu v tom, že mohl chronočudl zůstat na správném místě. :)

Manuální nátah by měl, pravděpodobně, pozitivní vliv na výšku poudra. Myšleno z praktického hlediska. Z pohledu designu výška (15 mm) neruší, navíc ji trochu maskuje tvar dýnka. Jde o pilotní nástroj, tady na nějakou eleganci není prostor. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tak ten Hanhart 417 ES vyzera luxusne. Ja osobne som nadrzany na klasicke retro tvary. A Hanhart to splnuje dokonale. Podobne to ma Longines alebo Tag Heuer. Myslim, ze tieto znacky mozu tazit z nadhernej a bohatej tradicie.

Moja otazka ale znie, kde by sa dali Hanharty v SR alebo CR splasit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

No o tom žádná. Značku jsem objevil, když jsem tu někde prvně náhodou uviděl obrázek Mk I a musím si přiznat, že výměnou za 417 ES bych asi i upsal duši čertu nebo hodil lístek Burešovi. Ale tuhle investici bych si teď před sebou nedokázal obhájit. 

Ale pozor. Pioneer One rozhodně pro mě není kompromis. Původně jsem chronomag sjížděl, abych si vybral nějaké B Uhr ale když vstoupily na scénu tyhle, byla to láska na první pohled. Když i po dvou měsících, co nebyly skladem, láska trvala, nebylo co řešit. 

Upraveno uživatelem whitley
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...