Přejít na obsah

SWATCH


NUVOLARI

Doporučené příspěvky

Ja mam dvoje Swatchky, oboje chronografy, sem s nima spokojenej, tikaji tak jak se mi libi. :D

Nemá tady nekdo nahodou ve sve pameti nekoho, kdo by mi sehnal novej remen od swatch- Firestorm. Prodava se jen v U.S.A online shopu a ja nemam nikoho, kdo by mi ho tam sehnal.

P.S.: Doufam, ze remen pasuje na Swatch Irony-Wildly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja mam dvoje Swatchky, oboje chronografy, sem s nima spokojenej, tikaji tak jak se mi libi. :D

Nemá tady nekdo nahodou ve sve pameti nekoho, kdo by mi sehnal novej remen od swatch- Firestorm. Prodava se jen v U.S.A online shopu a ja nemam nikoho, kdo by mi ho tam sehnal.

P.S.: Doufam, ze remen pasuje na Swatch Irony-Wildly

Na Champs Elysees ve Swatch shopu mají všechny existující tahy a řemeny Swatch, jestli ti to je k něčemu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dostal swatchky k mobilu, ked bola pred niekolkymi rokmi akcia v t-mobile. Neviem ci si na to niekto pamatate. Vtedy to bol este Eurotel :D vydrzali asi dva roky fungovat potom sa pokazili stopky. pri resetovani (alebo ako to povedat) stopiek mi rucicka zastala nie na 60 ale na 58. no a asi dva mesiace na to, ukazovali kazdu chvilu iny cas, stacilo pohnut rukou :D no a potom zastali. tak som im vystavil krasny pohreb a su zase v krabicke a kukaju na mna kazdy den. Ach boli to skvele hodinky :) nosil som ich na strednej. mali taky - niektory vraveli ze remenec na gumicke. no bolo to parada :) Swatch by som nosil znova - preco nie ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak - koukám se v poslední době na automaty swatch, lákají mě skeletony, ale rád bych věděl, jestli je alespoň u automatů možnost otevřít pouzdro a opravit strojek, když už kvarcky to neumí. Nevíte někdo?

 

Samozřejmě, že je, toho se vůbec neboj. Plastové dýnko je vyztužené kovovým kroužkem, takže nepraskne, ale že by se to zrovna dalo otvírat každý den to samozřejmě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
No ať pravý hodinkáři třeba puknou, ale označit SWATCH za pouťové plasťáky může jen neznaboh. Pro mě osobně jsou to hodinky s označením SWIS MADE se strojkem identyckým s OMEGAMI, RADO a podobně. Při jejich výrobě se používají docela moderní technologie třeba "svařování plastu" ultrazvukem a jiné. Docela trefný slogan na jedněch Swatchkách zněl: minimum parts maximum precision. A dnes nenajdete na trhu (teda aspoň já nenašel) nic pohodlnějšího na nošení než jsou Swatch Skin. Jsou to zřejmě nejlehčí a nejtenčí hodinky. A navíc velmi zajímavé.

 

 

Já je mám. Jmenují se promo. Když se stiskne čudlík rozsvítí se číslovka vyjadřující počet součástek - 62

A tohle je zatím celá moje kolekce swatchek.

post-673-1223571520.jpg

post-673-1223572064.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký Swatchky mě docela lákaj, a to i jako dárek pro někoho... Nechuť k nim je způsobená jen quartzem a plastem? Nebo je i nějakej rozumnej důvod? Pro chrononemagora:)

 

Swatch Irony je v nerez pouzdře a k dispozici jsou samozřejmě i Swatch s Automatem, takže ani jedno z toho co jsi napsal nemusí platit. Ale myslím, že k těmhle hodinkám plast patří. A třeba ty plasťáky s automatem jsou super :D

 

PS: teda abych uvedl na pravou míru, máme jich doma spoustu, ale já je nenosím všechny jsou manželky ...

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procházím katalog a pár ujetejch se mi líbí. A jako dárek pro sestru nebo třeba kamarádku to taky nemusí být zlý:) Proti obvyklejm Q&Q mi to přijde jako podstatnej upgrade.

 

 

A dík moc za info, nějak sem doteď tuhle značku úplně ignoroval... O.o

 

btw, ty automatový sou který? Nějak sem nenašel rozumnej search podle specifikací... nebo jen nevidím. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procházím katalog a pár ujetejch se mi líbí. A jako dárek pro sestru nebo třeba kamarádku to taky nemusí být zlý:) Proti obvyklejm Q&Q mi to přijde jako podstatnej upgrade.

A dík moc za info, nějak sem doteď tuhle značku úplně ignoroval... O.o

 

btw, ty automatový sou který? Nějak sem nenašel rozumnej search podle specifikací... nebo jen nevidím. :unsure:

 

Mrkni třeba sem: http://www.swatchandbeyond.com/index.php?categoryID=84 tyhle 2 modely v automatu máme doma, zbylé 2 jsem nenašel ...

post-1259-1223585755.jpg

post-1259-1223585775.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký Swatchky mě docela lákaj, a to i jako dárek pro někoho... Nechuť k nim je způsobená jen quartzem a plastem? Nebo je i nějakej rozumnej důvod? Pro chrononemagora:)

Podle mě je velké kouzlo Swatchek právě v tom plastu. Já vím zní to zběsile. S tím kovem si právě u této firmy nejsem jistý. Když vezmeš do ruky nějaké jejich kovové hodinky a podíváš se na pouzdro odspodu, tak se zhrozíš. Je to v takovém stavu, jak to vypadlo z lisu. A to moje srdíčko milce hodinek a zvláště precizně udělaných těžko nese. To je mi už k těmto "crazy" hodinkám milejší ten plast. S tím si aspoň na nic nehrají a přiznají barvu. S tím kovem mě to přijde jak podle přísloví : navrch huj dole fuj. A když plast, tak mě nevadí i ten quartz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Jo jsou zajímavý, ale tyhle taky ujdou. Jeden můj "nechronomag kamarád" o nich řelk že vypadaj jako nějaký omegy. Myslím, že v dané ceně (v ofic šopu 3500/ na netu 2500) asi nejde koupit lépe.

post-673-1229894692.jpeg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Swatch stivos - SVCK4005 olympic special Athens 2004. Kupoval jsem je myslím za 3000 Kč v roce 2003 a zatím spokojenost. Akorát bych je střídal s nějakýma mechanikama, které vybírám. Měnil jsem jen pásek, na těch origo byl pásek s atletickou dráhou - moc hezké, škoda, že jsem nesehnal ten původní.

post-4904-1230465550.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký Swatchky mě docela lákaj, a to i jako dárek pro někoho... Nechuť k nim je způsobená jen quartzem a plastem? Nebo je i nějakej rozumnej důvod? Pro chrononemagora:)

Ňo já jsem domů pořídil manželce dvoje...jedny quartz,ty střídá se zodiakama, a společenské automaty...je absolutně spokojená s oběma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...