Přejít na obsah

Originální gumový řemínek pro Prim Sport


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

cerna na triko je dobra... martine, vim ze je jeste nemas prekresleny, ale kdysi jsem tusim tady nebo ze stranek prim manufacture 1949 [boze to je blbej nazev, proc se nemuzou jmenovat elton???] stahl vykres pro verzi cervene igeny a jen tak, protoze proto, jsem si ho predelal do cerne se zachovanim barevne luminiscence... [myslite, ze se nekde v hospode da sehnat tritium XI] ta tricka by mela svitit, ne? :]] tak kdyby ti to helflo pri prekresbe...

 

post-9649-1263314975.jpg

 

je jasne, ze to triko muze byt polokosile, ne? :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. S tema hodinkama na zadech jsem to moc neodhadl, to se mi moc nezda. Ale tahle verze,

post-9649-1263321491.jpg

kdyby byla s cistyma zadama, tak vypada velmi dobre. A tricko s limeckem je rozhodne lepsi nez bez :). Jeste je zajimavej motiv jen samotnej ciselnik, zkusim se i nad tim zamyslet. Neco podobnyho jsem videl i u paneristu. Kazdopadne velky dik za napady a graficke navrhy a pokusy!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

topic a presun je na spravcich, je skoda to tu nechat a zacit znovu nekde jinde... :]]

 

mam trochu problem s tim ciselnikem, neni to podle me dost dobre jasne nebo citelne o jake hodinky se pak jedna... nicmene napad je to urcite slibny, mozna cesta dal...

 

umisteni rukav je dobry... ale tam by sedel spis jen napis ELTON SPORT, potapece je tam skoda... nebo ne?

a ciselnik pod potapecem uz je moc veci u sebe... ?!

 

jeste me napadlo dat potapace nebo hodinky v malem pod limec na zada...

 

 

edit: sama hrubka takhle pri pulnoci...

Upraveno uživatelem bflmpzwrx3257z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejak takhle... asi urcite nakonec cim mensi, tim lepsi... decent...

 

post-9649-1263338463.jpg

 

No a co to skusit prohodit. Hodinky troch zvětšit a dát je dopředu na místo potápěče a potápěče dát dozadu a zvětšit ho. Možná, že by nebylo špatné po změně potápěče přesunout z podlímce směrem dolejc. Jo v jakém programu děláte návrhy triček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, ze to mozna az zas tak zajimavy tema neni, ta trika... :] nebo je chyba v tom, ze jsme uplne, ale uplne off topic??

 

edit: sance na vyrobu je primo umerna zajmu nejake triko vlastnit a predtim navrhnout... kdyz ne triko, tak treba trenky, pyjama?

Upraveno uživatelem bflmpzwrx3257z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...