Přejít na obsah

Více levnějších nebo jedny dražší?


Návštěvník salamio

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co jsou levné a co jsou drahé? Casio za 4ooo korun jsou drahé, Omegy třeba za 4oooo levné. Záleží na vkusu, mě se třeba řada drahých hodinek nelíbí (vyjma Omega AT, TH Carrera nebo IWC D-V) a víc mi srdce a oko potěší třeba "levná" Seika nebo i Archimede, Steinhart či Precista, kolem kterých taky browsím.

Ekonomicky je samozřejmě lepší koupit ty drahé a definitivní, ale i cesta je cíl a člověk po ní jdoucí potká řadu zajímavých souputníků.

Já bych volil srdcem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý člověk má hranici levných, drahých a nejdražších hodinek úplně jinde. Když vezmu ze svého blízkého okolí dva lidi, tak pro jednoho jsou drahé hodinky za deset tisíc korun a druhý si nedávno koupil Zenith Defy, platil okolo třech kil, prý nebyly drahé a nosí je jako hodinky na motorku, čtyřkolku a do lesa. Roli hraje asi více faktorů, hlavně ale množství volných peněz a ochota utrácet zrovna za hodinky. Já se obecně přikláním ke kvalitě v menším množství, než k levnější kvantitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Omlouvám se, ale tohle je jediné místo, kde se o hodinkách můžu bavit a něco se dozvědět. Už jsem to tu psal - v hodinkách jsem naprostá lama :rolleyes: , proto uvítám jakékoli názory od lidí, kteří o tom něco vědí.

 

jedny a je jedno jestli drahý nebo levný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší problém je, že ta psychologická hranice se člověku stále posunuje dál a dál i u těch "drahých a dobrých hodinek" ...

 

To je pravda, já když jsem přišel na Chronomag, tak už jsem měl Breitlingy a myslel jsem si, kdoví co nemám.

Například slovo "in-house" jsem neznal...

Člověk tady postupně nasává informace, začne se zajímat o detaily a najednou zjistí, že je ochoten za hodinky utratit daleko víc peněz, než dřív.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jak leží, jestli jsi sběratel tak jedny hodinky určitě nepřipadají v úvahu a půjdeš do výšin nejvyšších, ale jestli jsi "jenom" uživatel, jako třeba já, tak jedny..tzv definitivní. Jenže které to jsou. A tak třeba budeš prodávat, kupovat, kšeftovat a já nevímco a stejně se výsledku nedopracuješ.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedny top, ale je fakt ze jedny nestačia...oblek, rifle..., ale ked si kupis top nezaujímaju ta tie lacnejsie a usetrís na množstve...aspon predpokladam...neviem ci to platí aj u hodiniek tak ako u áut, ale keby som bol majitelom Maserati napr Opel by ma moc nezaujímal ako dalsie mozne auto...no flame :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja preferuji jednoznacne vice levnejsich nez jedny drahy napr. Omegy, Rolexy, Panerai, Ulyse Nardin, IWC, Chopardy, Longiny, Nomos, atd. radsi vsechny nez jedny Pateky v souctove cene.

 

Bohuzel na "TYTO" levny nemam zatim ani na jedny :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mňa jednoznačne viacero lacnejších.

 

Poučil som sa totiž na svojich nožoch.

Okrem iných som mal Sebenzu. Oproti ostatným o niečo drahší nôž a bál som sa ho používať.

Pretože ho oškriem, otupím, vyrobím na ňom zub, zlomím špičku, ....

A tak väčšinu času preležal na poličke.

Tak som ho pustil ďalej a kúpil si na bežné používanie RAT1 a štyri Opinely.

Problém zmizol a tieto nože zapriaham každý deň.

A bez obáv.

 

Ale viem, že problém by bol okamžite naspäť, keby som si kúpil drahé hodinky.

Radšej budem mať viacero hodiniek za desaťtisíc, ktoré budem nosiť ako mať jedny za stotisíc, ktoré sa budem báť vytiahnuť z krabičky.

 

Zrejme je problém v mojej hlave a možno by som s tým mal ísť k doktorovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Radšej budem mať viacero hodiniek za desaťtisíc, ktoré budem nosiť ako mať jedny za stotisíc, ktoré sa budem báť vytiahnuť z krabičky.

...

 

Věř že vytáhnout by ses je bál jenom ze začátku. Pak už by ti to ani nepřišlo. Jak napsal Z., ta hranice se neustále posunuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi a Hajek nejsou jediní :thumbsup_anim: kdo jsou takzvane "obouruční"

zaujimave na tomto Maradonovi je to ze na oboch rukach ma vzdy rovnake hodinky, niekde tu behala foto s dvoma Daytonami...dokonca rovnake prevedenie :) bohvie ci ich ma nejako oznacene a jedny dava vzdy na pravu ruku a druhe na lavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...