Přejít na obsah

Omega PO


Doporučené příspěvky

Krása - gratuluju. Hlavně si pořád říkej, že se ti jimi splnil sen a že jsou nádherné! Né jako já blbec - po 3/4 roce jsem si myslel, že je musím prodat a vymyslet něco jiného. Už je nemám a žádné takové, které by se jim aspoň přiblížily, jsem ještě nenašel. Možná ty Moony, kdyby se povedly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratulace, krásné hodinky.

Ale tak, jak to píše bandicoot, Omegama to nekončí. Teď našetříš na auto, pak na děti a manželku, dovolená v zahraničí, následně tě zachvátí sociální jistoty a pak teprve uvidíš, co všechno se ještě dá vymyslet. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem tak koukal,tak něco okolo 300 dolarů......plus/mínus......

Ten masivní mesh je nádhernej, kdyby do nej nekdo šel, tak bych si vzal taky jeden, a muzeme sherovat dopravu.

Moje slabost pro mesh u mě vznikla po zakoupní Breitling Heritage chrono, taky na meshi. Skvostný tah....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ha...ten mesh bol skvostny napad...Pred casom som si jeden 22mm zaobstaral a som ho nahodil na X-windy..nemam moc odvahu davat orig. tah dole z PO. Kazdopade je veli pohodlny. Za fotku sa ospravedlnujem..neviem to

 

 

EDIT - fotka smazána,optimum je 800x600. Takhle velké pouze do sekce fotogalerie. Gilius

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Musel jsem je prodat abych zjistil, že bez nich nemůžu být. Sice se říká, že znovu nevstoupíš do stejné řeky, ale mám je konečně doma, díky Cyberovi, a dělají mi velkou radost. Vím, že už z domu nepůjdou a jsou to moje "definitivní" hodinky. Potřebuji jen sehnat origoš tah - ten řemen je nouzovka. Omlouvám se za tradiční (ne)kvalitu fotky...

post-3263-1264877761.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel jsem je prodat abych zjistil, že bez nich nemůžu být. Sice se říká, že znovu nevstoupíš do stejné řeky, ale mám je konečně doma, díky Cyberovi, a dělají mi velkou radost. Vím, že už z domu nepůjdou a jsou to moje "definitivní" hodinky. Potřebuji jen sehnat origoš tah - ten řemen je nouzovka. Omlouvám se za tradiční (ne)kvalitu fotky...

 

 

Někdy to chvíli trvá než jeden prozře ... vítej zpět v klubu :thumbsup_anim:

 

Já dnes ke svým PO pořídil bratříčka - Seamaster Diver 300 .... jak zpívá božský Karel "být tak jako James Bond ... "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad X33 přemýšlím, ale letos už určitě nic nebude - všechna munice vystřílena a budu rád, když zacvaknu naší GMT limitku. No a Moonwatche už zpátky nevezmu, byl jsem lehce zklamán (stejně jako s modrou Bond - klasikou...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richarde gratuluju a preju at ti tve rozhodnuti skutecne vydrzi :) Ten tah sezdn, protoze tyhle hodinky na vsem ostatnim vypadaji divne, jsou proste "tahovy" ;) Jeste se da snet origo guma, ale na tah proste patri :) Me hrozne mrzi ze mi PO proste nesedej, maly jsou maly a velky jsou velky - potreboval bych nejaky stredni cca 43mm, to by pak snad bylo dobry, ale asi se nedockam..aspon me to netrapi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moonwatch ? ... já s nimi naopak spokojen byl (ruku mám 16cm), jen je chci se safírem ... ten plastolit :thumbsdown_anim: mi nějak nesedl ... X33 odhaduji tak na 2000 dolarů, tak to bych ještě unes .... střelivo zatím je, takže uvidím

 

edit: chyba v textu

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me hrozne mrzi ze mi PO proste nesedej, maly jsou maly a velky jsou velky - potreboval bych nejaky stredni cca 43mm, to by pak snad bylo dobry, ale asi se nedockam..aspon me to netrapi :)

Kyselo je moc kyselý, bramborák moc bramborovej... :P Tohle znám - právě klasický modrý Seamastery s 41,5 jsou mrňavý. Kdyby byly 43 - 44, tak neváhám. Třeba se dočkáme - když zvětšili i Můny...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Využiju kolegovo vlákno ať to tady neplevelím stejnejma hodinkama.

Nuda je sviňa a tak jsem dnes vyrazil k Dušákovi, že si koupím nějaký Breitlingy. Měl jsem celkem představu, na Arkádách měli ty co jsem chtěl... a jak to dopadlo? Na ruce mám PO 45.5. Což je jednak fajn, protože tyhle Omegy se mně nakonec fakt dost líbí, ale zároveň je to smutný protože jsem si nedokázal ze současné produkce Breitlingu vybrat. Fotky přihodím časem...

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...