Jump to content

Omega PO

Filini
 Share

Recommended Posts

Krása - gratuluju. Hlavně si pořád říkej, že se ti jimi splnil sen a že jsou nádherné! Né jako já blbec - po 3/4 roce jsem si myslel, že je musím prodat a vymyslet něco jiného. Už je nemám a žádné takové, které by se jim aspoň přiblížily, jsem ještě nenašel. Možná ty Moony, kdyby se povedly...

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moc gratulujem.... dufam ze mi ich na nejakom slovenskom zraze predvedies :) ... ja by som na nich este dokupil MESH-a ;)

Tak vyzera to zaujimavo, ale teraz na to niesu prostriedky, potrebujem na auto. Vieto niekto inf. cenu do buducnosti?

DSC01700.jpg

Gratulace, krásné hodinky.

Ale tak, jak to píše bandicoot, Omegama to nekončí. Teď našetříš na auto, pak na děti a manželku, dovolená v zahraničí, následně tě zachvátí sociální jistoty a pak teprve uvidíš, co všechno se ještě dá vymyslet. :D

co jsem tak koukal,tak něco okolo 300 dolarů......plus/mínus......

Ten masivní mesh je nádhernej, kdyby do nej nekdo šel, tak bych si vzal taky jeden, a muzeme sherovat dopravu.

Moje slabost pro mesh u mě vznikla po zakoupní Breitling Heritage chrono, taky na meshi. Skvostný tah....

• 2 weeks later...

ha...ten mesh bol skvostny napad...Pred casom som si jeden 22mm zaobstaral a som ho nahodil na X-windy..nemam moc odvahu davat orig. tah dole z PO. Kazdopade je veli pohodlny. Za fotku sa ospravedlnujem..neviem to

EDIT - fotka smazána,optimum je 800x600. Takhle velké pouze do sekce fotogalerie. Gilius

• 1 month later...

Musel jsem je prodat abych zjistil, že bez nich nemůžu být. Sice se říká, že znovu nevstoupíš do stejné řeky, ale mám je konečně doma, díky Cyberovi, a dělají mi velkou radost. Vím, že už z domu nepůjdou a jsou to moje "definitivní" hodinky. Potřebuji jen sehnat origoš tah - ten řemen je nouzovka. Omlouvám se za tradiční (ne)kvalitu fotky...

post-3263-1264877761.jpg

Musel jsem je prodat abych zjistil, že bez nich nemůžu být. Sice se říká, že znovu nevstoupíš do stejné řeky, ale mám je konečně doma, díky Cyberovi, a dělají mi velkou radost. Vím, že už z domu nepůjdou a jsou to moje "definitivní" hodinky. Potřebuji jen sehnat origoš tah - ten řemen je nouzovka. Omlouvám se za tradiční (ne)kvalitu fotky...

Někdy to chvíli trvá než jeden prozře ... vítej zpět v klubu :thumbsup_anim:

Já dnes ke svým PO pořídil bratříčka - Seamaster Diver 300 .... jak zpívá božský Karel "být tak jako James Bond ... "

Nad X33 přemýšlím, ale letos už určitě nic nebude - všechna munice vystřílena a budu rád, když zacvaknu naší GMT limitku. No a Moonwatche už zpátky nevezmu, byl jsem lehce zklamán (stejně jako s modrou Bond - klasikou...).

Richarde gratuluju a preju at ti tve rozhodnuti skutecne vydrzi :) Ten tah sezdn, protoze tyhle hodinky na vsem ostatnim vypadaji divne, jsou proste "tahovy" ;) Jeste se da snet origo guma, ale na tah proste patri :) Me hrozne mrzi ze mi PO proste nesedej, maly jsou maly a velky jsou velky - potreboval bych nejaky stredni cca 43mm, to by pak snad bylo dobry, ale asi se nedockam..aspon me to netrapi :)

Moonwatch ? ... já s nimi naopak spokojen byl (ruku mám 16cm), jen je chci se safírem ... ten plastolit :thumbsdown_anim: mi nějak nesedl ... X33 odhaduji tak na 2000 dolarů, tak to bych ještě unes .... střelivo zatím je, takže uvidím

edit: chyba v textu

Edited by Jarett

Me hrozne mrzi ze mi PO proste nesedej, maly jsou maly a velky jsou velky - potreboval bych nejaky stredni cca 43mm, to by pak snad bylo dobry, ale asi se nedockam..aspon me to netrapi :)

Kyselo je moc kyselý, bramborák moc bramborovej... :P Tohle znám - právě klasický modrý Seamastery s 41,5 jsou mrňavý. Kdyby byly 43 - 44, tak neváhám. Třeba se dočkáme - když zvětšili i Můny...

Edited by ricous

• 4 months later...

Využiju kolegovo vlákno ať to tady neplevelím stejnejma hodinkama.

Nuda je sviňa a tak jsem dnes vyrazil k Dušákovi, že si koupím nějaký Breitlingy. Měl jsem celkem představu, na Arkádách měli ty co jsem chtěl... a jak to dopadlo? Na ruce mám PO 45.5. Což je jednak fajn, protože tyhle Omegy se mně nakonec fakt dost líbí, ale zároveň je to smutný protože jsem si nedokázal ze současné produkce Breitlingu vybrat. Fotky přihodím časem...

Edited by Kalifx