Přejít na obsah

SEIKO Superior SRP005K1


instant

Doporučené příspěvky

v zahraničí badám vcelku pozitívne reakcie na tento model, tak som zvedavý na tie vaše. Hodinky sa predávajú za internetových 199USD plus pošta, oficiálnu retailovú cenu nepoznám, ale zrejme bude o niečo vyššia. Fotky nie sú moje, poctivo požičané na nemenovanom ruskom servri :)

post-4112-1259522369.jpg

post-4112-1259522381.jpg

post-4112-1259522397.jpg

post-4112-1259522462.jpg

post-4112-1259522470.jpg

post-4112-1259522536.jpg

post-4112-1259522543.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu stranu se mi líbí ten designový fór s černobílým daydate a stejně laděným mezikružím. Na druhou stranu se mi nelíbí datumka jako taková (nemusím vidět den dopředu a den dozadu). Pouzdro mi přijde překombinované a ručičky bych raději viděl ve Spiritech.

 

Edit: na druhý pohled vidím u pouzdra inspiraci u IWC Ingeneur.

Upraveno uživatelem CzechJoker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad jediný mínus- datum. Včera-dnes-zítra mě nebere, nehledě na 30/31 nebo únor.

Cifr parádně plastický, pouzdro klasicky perfektně zpracované.

Šroubky- nevěřím, že jsou jen tak, jsou snad aspoň funkční, i když možná zbytečné?

Kalibr- nevím, neznám, ale se žádným Seiko strojem není problém, a tady tomu nebude jinak

Cena- bezkonkurenční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad jediný mínus- datum. Včera-dnes-zítra mě nebere, nehledě na 30/31 nebo únor.

Cifr parádně plastický, pouzdro klasicky perfektně zpracované.

Šroubky- nevěřím, že jsou jen tak, jsou snad aspoň funkční, i když možná zbytečné?

Kalibr- nevím, neznám, ale se žádným Seiko strojem není problém, a tady tomu nebude jinak

Cena- bezkonkurenční

 

Já bych to viděl na imitaci podívej se jak krásně drážky v hlavičkách směřujou přesně do středu to v reálu nenaladíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verzia na tahu ma oznacenie SRP001, cierna PVD /u Seika skor cierna ionizovana uprava/ SRP007. Ta ma skrutky v lunete v lestenom nereze. Ci ide len o imitaciu sa mi nikde nepodarilo zistit. Vo vsetkych reviews na ktore som doteraz narazil sa nad tym nikto nepozastavoval.

 

Datum s priehladom na susedne pozicie mi tiez vadi, ale dan dobe, zacina to byt neviem preco pomerne popularne. Rozhadzany datumovy disk na fotke by som nebral uplne vazne, nevieme ako kto tocil korunkou pri foteni. Kaliber je uplne v pohode /presnost +- 3s/, pri uvazeni ceny 200USD su hodinky bezkonkurencne spracovane.

 

edit: gramatika

post-4112-1259571863.jpg

post-4112-1259571871.jpg

post-4112-1259571880.jpg

post-4112-1259571888.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So synom začíname mať pocit, že ich súrne potrebujeme. On v PVD prevedení a ja celokovové s bielym ciferníkom :crying_anim: :crying_anim02: :suicide_anim: Prosím zamknúť a vymazať všetky fotky :helpsmilie:

 

To nedeleej, jsou takove efemerni, zadna nadcasovost a za chvilku te prestanou bavit. Design a hlavne zpracovani detailu navic vypada ponekud levne (treba ty zpetne lomy s obrovskym radiem a jeste vylestene, vypada to jak rozlesteny odlitek, fuj velebnosti, o pejorativne asijske imitaci srobku nemluve). Pro me je to vybava do kategorie sustaky, tenisky, zlaty retez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...