Přejít na obsah

Traser Classic Automatic Master


Návštěvník YPO?

Doporučené příspěvky

Dobrý. Pouzdro taková trochu konfekce, ale pěkně zpracované, jestli to jde teda posoudit z fotky.

Ten nápis "Master" na cifru si mohli odpustit.

Dvanáctka extravagantní a parádní. Černo-zlatá kombinace teď nějak letí. A je pěkná ,kontrastní a čitelná.

Co je v tom za motor? Obligátní Eta?

jak to svítí? ( myslím odstín) Jak je to velký?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

já na ně koukám už dva roky, vždycky jednou za čas mna zachvátí traser mánie a nějaký chci, ale v automatech se mi pořád nelíbily a baterkáče nechci, a ty se mi nelíbily vůbec ... ale pořád jsem se k nim varcel a čím dá více k řadě classic... a pořád mně k těm masterům něco táhlo a současně něco vadilo... až jsem objevil jejich kouzlo - přesně co mne dříve "vadilo" mne zase znovu přitahovalo... dříve jsem si říkal: římská dvanáctka - v žádném případě, mohutné pouzdro - nikdy... atp. jsou prostě neotřelé a současně nijak extravagantní, to je asi ono - a už jsou na cestě.... tak uvidíme, jak to bude ve skutečnosti

 

:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quido Morava

já na ně koukám už dva roky, vždycky jednou za čas mna zachvátí traser mánie a nějaký chci, ale v automatech se mi pořád nelíbily a baterkáče nechci, a ty se mi nelíbily vůbec ... ale pořád jsem se k nim varcel a čím dá více k řadě classic... a pořád mně k těm masterům něco táhlo a současně něco vadilo... až jsem objevil jejich kouzlo - přesně co mne dříve "vadilo" mne zase znovu přitahovalo... dříve jsem si říkal: římská dvanáctka - v žádném případě, mohutné pouzdro - nikdy... atp. jsou prostě neotřelé a současně nijak extravagantní, to je asi ono - a už jsou na cestě.... tak uvidíme, jak to bude ve skutečnosti

 

:rolleyes:

 

 

Tak to dej pak vědět, jaký byly první dojmy... já jsem tak trochu zakoukanej do verze s GMT :whistle:

traser-classic-automatic-master-utc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...