Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

No jo, dej tomu cas. Ja 3 roky spekuloval, vybiral, prebiral, az jsem tam jednoho vlezl, rekli jsme si, co budu chtit, stanovil pevny termin a za tyden jsem tam sedel do pul tela. A kdyz jsem se smal i po 3 hodinach pichani, byl.jsem vyhlasen za silence a sef salonu odchazel shanet ocelovou tyc, aby me pretahnul po zadech, jelikoz prava kerka ma pry byt vykoupena bolesti :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, dej tomu cas. Ja 3 roky spekuloval, vybiral, prebiral, az jsem tam jednoho vlezl, rekli jsme si, co budu chtit, stanovil pevny termin a za tyden jsem tam sedel do pul tela. A kdyz jsem se smal i po 3 hodinach pichani, byl.jsem vyhlasen za silence a sef salonu odchazel shanet ocelovou tyc, aby me pretahnul po zadech, jelikoz prava kerka ma pry byt vykoupena bolesti :lol2:

Já vzpomínám jak můj šéf provozu jel do prahy, aby si nechal vytetovat nějakou panu na záda a prdel a potom ode mě chtěl neschopenku na týden, že nemůže sedět. Nakonec skončil na kožní klinice :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svata pravda. Ja taky kazdou cmaranici vybriral tak dva roky, ale kdyz mi tancoval se strojkem tri hodiny po zadech, tak jsem si pral, abych zdechnul na miste. Takovy stinovani sirsim nastavcem po lopatce, to vidis andelicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si tam na kresle overil, ze muj prah bolesti je hooodne vysoko posazeny. Mam kolem bicepsu uroborose, celkem temer 5 hodin prace. Bez bolesti v salonu, za tyden bez strupu a za 14 dni v cele krase vystavene na obdiv vsem kolem sebe. A to bylo k narozkam v cervenci, takze jsem se potil a doufal, ze to dobre dopadne. Dopadlo... Zustal jsem u jedne kerky a uz i zustanu. Dodnes si myslim, ze to byl dobry vyber. Chce to fakt cas a dobre si to rozmyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S kérkama opatrně...že by bylo ňáký estetično dívat se na zralý báby(nejlépe aloholičky) nebo vyžraný plešatý tlusťochy s kérkama na koupališti,to spíš ne.

 

no a když nemaj kérky tak ti "zralý báby (nejlépe alkoholičky)" přijdou chic?

tetování s tim nemá nic společnýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřijdou,ale kérka to ještě zhorší.Nebo znáš ňákou paní plus mínus 50 který sluší vykérovanej motýlek nad p...lí?

 

Budeš se divit, ale znám. Chodím do jedné jídelny, obsluhuje tam paní +-50, má na sobě vždy obtažené kalhoty, krásnou postavu a na zádech těsně nad kalhotami má nějakou keltskou kérku. Většina chlapů tam chodí snad jen kvůli ní (nejsem výjimka ;-)) a fakt jí to moc sluší... Toto není o věku!

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš se divit, ale znám. Chodím do jedny jídelny, obsluhuje tam paní +-50, má na sobě vždy obtažené kalhoty, krásnou postavu a na zádech těsně nad kalhotami má nějakou keltskou kérku. Většina chlapů tam chodí snad jen kvůli ní (nejsem výjimka ;-)) a fakt jí to moc sluší... Toto není o věku!

No ale to je vyjímka,která potvrzuje pravidlo:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud tam nebude mít napsáno "I´m sexy" nebo "Bite me" tak i toho motýlka v 50sáti překousnu.

 

Nepřijdou,ale kérka to ještě zhorší.Nebo znáš ňákou paní plus mínus 50 který sluší vykérovanej motýlek nad p...lí?

 

Za to co mam na sobě se nebudu stydět ani v 50sáti, a to žádnej adonis nebudu (a nejsem ani teď).

To že se to nelíbí někomu jinýmu neni muj problém a kdyby mi na pláži někdo řek že ho to pohoršuje tak ho pošlu do....

Upraveno uživatelem the MJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to co mam na sobě se nebudu stydět ani v 50sáti, a to žádnej adonis nebudu (a nejsem ani teď).

To že se to nelíbí někomu jinýmu neni muj problém a kdyby mi na pláži někdo řek že ho to pohoršuje tak ho pošlu do....

 

+1 ...pod to se klidně podepíšu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...