Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, mel bych dotaz, zacalo se mi libit takovy minimalisticky tetovani. Na prave ruce mam "mountain" viz foto a jeste bych chtel ty dva trojuhelniky v sobe, moc se mi libi, problem je v tom, ze uz x let mam na leve ruce pod loktem ten "klikihak" tehdejsi moda :) K tomu co ted mam a co chci se to moc nehodi, nevite, nebo neumel by nekdo z vas do toho neco domalovat jako vzor, aby se to trochu zmenilo a vice ty tri zapadly do sebe?

 

Diky :)

 

Bych to pospojoval, trochu vyhranil a sem tam vybarvil vzniklé čtverce pastelovýma barvama...řeším teď něco podobného...ty barvy z mojí fotky ber s rezervou, nemám v práci pastelky :)

post-20351-0-03945300-1438941938_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem Ti taky něco načrtl.

 

Určitě bych se držel trojúhelníků, "tečkování" a minimalismu. Ta "hora" je pěkná.

 

Vzhledem k umístění bych to nechal jako solitér.

 

Buď bych z toho udělal nějakou abstraktní kompozici, trochu v avangardním tvarosloví, kombinace linka, plocha, tlustá čára, přechod/stínování tečkou... např takto:

 

 

A nebo bych to dodělal nějak takhle... abstraktní ohraničený prostor "dopřírodna" s trojúhelníky. Do trojúhelníku  hodit gradient barvy vesmír, poušť, hory atd. Je to víc do "hipsterska" a měl bys to v podobném a sjednoceném duchu. Barvou v trojúhelnících abstraktní"krajinu" asociuješ např. s konkrétním biotopem. Když to hodíš do pouštních barev, tak můžeš klidně filosofovat nad stylizovanými rozbitými přesípacími hodinami... a bla bla... asi je jasné jak to myslím. Zase přikládám rychlou skicu.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem Ti taky něco načrtl.

 

Určitě bych se držel trojúhelníků, "tečkování" a minimalismu. Ta "hora" je pěkná.

 

Vzhledem k umístění bych to nechal jako solitér.

 

Buď bych z toho udělal nějakou abstraktní kompozici, trochu v avangardním tvarosloví, kombinace linka, plocha, tlustá čára, přechod/stínování tečkou... např takto:

Jsem šokován... Všemu rozumíš, všude jsi byl, na vše máš sofistikovaný názor...A dokonce jseš schopen navrhnout předělávku tetování. Jseš prostě multitalent s širokým spektrem dovedností. Já smekám... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem šokován... Všemu rozumíš, všude jsi byl, na vše máš sofistikovaný názor...A dokonce jseš schopen navrhnout předělávku tetování. Jseš prostě multitalent s širokým spektrem dovedností. Já smekám... :lol2:

to totiž není žádné malej blbec jako my dva :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem šokován... Všemu rozumíš, všude jsi byl, na vše máš sofistikovaný názor...A dokonce jseš schopen navrhnout předělávku tetování. Jseš prostě multitalent s širokým spektrem dovedností. Já smekám... :lol2:

Mno nevím Cegy, posloucháte se někdy vy dva? Speciálně Scifi je živá reklama na "chytráctví" v každém druhém vlákně fóra. V tom minimu témat, do nichž sporadicky něco napíšu snad se mnou zvládneš koexistovat.

Ad "kérka", tak je to prostě názor. Připadá-li Ti to úplně mimo, tak vo co go... vyjádři se sám klidně.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nevím Cegy, posloucháte se někdy vy dva? Speciálně Scifi je živá reklama na "chytráctví" v každém druhém vlákně fóra. V tom minimu témat, do nichž sporadicky něco napíšu snad se mnou zvládneš koexistovat.

Ad "kérka", tak je to prostě názor. Připadá-li Ti to úplně mimo, tak vo co go... vyjádři se sám klidně.

Neposlouchám se, nemám zapojený repráky do pc, koexistování samozřejmě zvládám, kérka mi mimo nepříjde, proto jsem si v kontextu dovolil upozornit na tvou všestranost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...