Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Tak já jdu taky s kůží na trh... :D Předem podotýkám - co s tím budu dělat, až budu starej, nevím, kde mě zaměstnají taky nevím, co to znamená, taky nevím... :D

 

Tatér Fishero, Freihand, Ostrava....

 

attachicon.gifScreenshot 2015-09-22 11.24.05.png

 

attachicon.gifScreenshot 2015-09-22 11.24.40.png

 

Ještě nám chybí 2-3 sezení, bude to celý rukáv...

Nádhera, moc se mi líbí fishovy práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No jo,  nějak to snad přežiju. :)  Každá liška chválí svůj ocas, takže já jsem nadšený.  Jen nevím, co je na těch brejlích blbě, je to přesně obkreslený flash Owena Jensena, tuším z doby okolo druhý světový. A když se podívám na old school kérky, tak to je pokaždé nedokonalost sama. Pokud bychom se bavili o New school tetování, tak to je jasné. Moderní kresba odkazující se na klasiku. Daleko prokreslenější, přesnější detaily, razantnější barvy, klasické obrázky pospojované do větších kompozic.  :)

 

attachicon.gifOwen Jenson 2-tile.jpg

Romane můžu se zeptat,kdo ti to dělal?Pomalu se ohlížím po tatérovi,kterej ovládá old school,možná i new school.Líběj se mi práce Tarlito tattoos z Prahy,ale kdyby byl nějakej dobrej týpek v okolí HK,Pardubic,tak by to to bylo lepší.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane můžu se zeptat,kdo ti to dělal?Pomalu se ohlížím po tatérovi,kterej ovládá old school,možná i new school.Líběj se mi práce Tarlito tattoos z Prahy,ale kdyby byl nějakej dobrej týpek v okolí HK,Pardubic,tak by to to bylo lepší.Díky

 

tattoo Anděl Chrudim. http://www.tattooandel.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

m.n.-Rukav ne,na to se necejtim:-)Chtel bych neco na predlokti nebo pod rameno,nevim jeste.Furt hledam,koukam co by se mi mohlo libit a zjistil jsem,ze nejvic se mi libi oldschool.Nejhorsi je,ze uz jsem starsi a chci motiv, s kterym se proste na stopro ztotoznim.Moc nad tim premejslim.Kdyz mi bylo 18,tak jsem si nechal na rameni udelat indiana a to jsem mel vybrany hnedka,zadnej stres:-)

 

Edit:jeste k tomu motivu:hodil by se mi Edge nebo neco s tematikou U2,ale to by asi nevypadalo dobre.Kazdopadne nikdo me neovlivnil vic.

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...