Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Mňa osobne hrudník bolel najviac so všetkého čo mám... A to od prvého momentu! Keď po 2 hodinách začal s bielom, myslel som že ma klepne :D Nohy nemám vôbec takže neviem povedať ale kamoš si dával presne tam čo hovoríš a bolelo ho to poriadne. Ako som ale spomínal, každý tú bolesť znáša inak :) Ja som chudý, preto ten hrudník bolel, keďže tam sú kosti aj citlivá koža. Väčších chlapov to zase tam až tak nebolí vraj.. Miesto kde mám toho diablika mňa nebolelo skoro vôbec, iných zase poriadne... kto-ako :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dám pro potěchu oka ještě jinou kamarádku

Ty vole, to jí takhle sundáváš kalhotky a najednou na noze čteš... "maminka" ... "tatínek" ... sundáš je a čteš "Viktor" a jakej kura Viktor, jakoby nestačílo že u toho myslím na tvoji maminku a podělnýho fotříka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.... v tetování jsem spíš zastánce symboliky než obrázků. Kámošky od Scifiho budou určo hezký, ale zasypat si stehna hromadou obrázků?!.... ale beru, je to její věc. Jen jsem v první chvilce četl místo DAD - DAT (že by pan Dat :-).... tak jsem si říkal, co to asi je :-).

 

Co se citlivosti týče, tak u mě bylo asi nejhorší když tetoval přes páteř, to šlo opravdu do celého těla :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...