Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

evidentne, zajima, kdyz se dockam odpovedi... Takze, je doba, kdy vsichni maj kerku, tudiz proto maj i dalsi lidi kerku a je to proste normalni...Ja doufam, ze prijde takova doba, kdy bude spoustu lidi mit prioperovanou silikonovou vaginu na cele... :DJa dobu nerozporuju, nicmene pitomost nekterych typu kerek a absence smyslu vetsiny kerek me fascinuje...

Je třeba si uvědomit že hodně lidí si také dělá kérku hlavně kvůli sobě, oni sami vědí co vlastně všechno znamená a je jim úplně u zadele jestli ty ji chápeš nebo nechápeš :-) Pro tebe to bude furt jenom malůvka na těle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl to je furt dokola...

Býku, to že ti přijdou obsahově ty kérky jako nesmysly je celkem v pohodě, to samozřejmě beru. Ale tobě, jak sem to pochopil, vadí i tetování obecně. No a tak se dostáváme k tomu že se nemůžeš divit když ti lidi ve vlákně o tetování řeknou ať deš se svym názorem doprdele. Běž se podobně vyjádřit třeba do vlákna o Rolexkách nebo jiného zaměřeného vlákna a uvidíš co ti řeknou?  Nedej bože abys nějak hanil Damaska  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako, ono i jde prave o to, ze ty, ktery pro lidi neco znamenaj, i chapu, tady ve vlakne jsem videl taky par, jenze, presne ten argument s dobou nesedi na tyto lidi. Jelikoz doufam, ze si tu kerku udelali nezavisle na dobe, protoze se jim libi a neco znamena, jenze valna vetsina lidi ma kerku prave z toho duvodu, ze je takova doba... no a pak to dopadne vetsinou jak jsem psal, motivacni, hluboke myslenky kombinovane s nudlovou polivkou a ornamenty... Jo a k te dobe, cca pred 10 rokama prisla ta doba asijskych kliku haku... a ted si z toho vsichni delaj prdel... a jak to bylo cool...

K rolexkam se vyjadrovat nebudu, ty me nijak neberou az na par uhlazenych jednoduchych kousku...

Damasko je co, to ne nejaka vzacna textilie z blizkeho vychodu, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmyslal som. A uprimne musim povedat ze poriadna kerka vlastne vzbudzuje vo mne skutocny obdiv a pred jej nositelom mam uctu az bázeň. A co je pre mna poriadna kerka ?

 

- je originalna a unikatna, ziadna katalogova vzorka alebo jej variacia, ilustracia z knihy, znamy citat, odkaz na nieco popularne, nejaky datum, kvetinky, ornamenty, zvierata, hudobne skupiny, vizualny odkaz na tvorbu znameho tatera atd,nic take

- nositel mal pre kerovanie sa troska vznesenejsiu motivaciu ako chciet sa odlisit pripadne "to sa mi paci", "toto uznavam", "toto obdivujem"

- samotny motiv kerky si nositel navrhol sam

- motiv kerky ma pre zivot nositela velky vyznam pricom motivu rozumie bud len sam nositel alebo aj dalsie osoby s rovnakym alebo vacsim poznanim. zazitkami a skusenostami

- nositel nevie racionalne vysvetlit ako vlastne na motiv kerky dosiel

 

Ano, viem o problematike gulove. Ale ked tak nad tym hlbam a rozmyslam, tak zistujem ze nieco na tom celom (na poriadnej kerke) moze byt. Keby som dostal napad na takuto poriadnu kerku, asi sa nad tym vazne zamyslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto special pro prudiče, co nemají rádi tetování a přesto prudí v tématu věnovanému právě tetováni..

Jinak je to pár dní stará fotka. Dnes už je to paráda. Ale to fotit nebudu, není na tom toho tolik k pomluvení. :D

Něco podobného tu teď mám u móře na talíři a žeru to... Jo ale chutná ti to vcelku dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, tak ja se taky pochlubim... :D

 

Hm, jak na to koukam, Hello Kitty vypada fakt dobre...

Ty si povídáš sám se sebou? Nebo to je nějaká imaginativní forma dialogu s virtuálním kolegou s hlubším poselstvím? Nebo jseš jen divnej? Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si povídáš sám se sebou? Nebo to je nějaká imaginativní forma dialogu s virtuálním kolegou s hlubším poselstvím? Nebo jseš jen divnej?

 

ne, jednoduse jsem tam hodil fotku a jak jsem se na to dival, tak si rikam, to hello kitty je drsny... ale treba je to moc intelektuelne narocny dospet k tomuto zaveru aniz by ti to nekdo vysvetlil...? Kdo vi... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forrest Gump: "Stupid is as stupid does".....

Tady radši končím

Ne třeba. Když se někdo narodí jako "intelektuální" ocas, jako ocas nejspíš i umře. A právě na takové ocasníky je nejlepší ignorace. Časem se mu smrsknou kulky a půjde prudit jinam.. Urychlit to může hromadná ignorace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...