Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Díky za rady. Ten krem vypada dobre, ale zrovna jsem se vratil z lekarny s bepantenem. UŽ jsem tu folii sundal, namazal bepantenem a necham to tak. Dávali jste přes noc třeba nějakou podložku např. na přebalování? Mám to teď druhou noc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky za rady. Ten krem vypada dobre, ale zrovna jsem se vratil z lekarny s bepantenem. UŽ jsem tu folii sundal, namazal bepantenem a necham to tak. Dávali jste přes noc třeba nějakou podložku např. na přebalování? Mám to teď druhou noc...

Nic na to neplacej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já taky přispěji svou zkušeností (oba rukávy, lýtka), vždy jsem dodržoval stejný postup doporučený mým tatérem a to první 2 dny vždy co cca 4 hodiny sundat potravinovou folii, umýt tetovačku (krevní plazma a barevné cucky), lehoulince namazat a znovu zabalit potravinovkou. Cílem je zabránit schnutí plazmy na kůži, což pak vede k velkým strupům. Po dvou dnech už žádná tekutina nevytékala, takže pak už pravidelně zlehka mazat. Tatér mi dal mast Easy Tattoo, ale používal jsem i Bepanthen a obojí fungovalo stejně. Vše se zahojilo hezky bez problémů. Princip je asi podobný tomu co dělá ta hojící folie, akorát tady to umožňuje kůži více dýchat a vyhnout se tak případným nežádoucím reakcím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

Pochlubím se se svou první kérkou. Obávám se, že není poslední (už mám námět na druhou). Celkem 8 hodin práce, ale ta bolest stála za to. Hodím kdyžtak ještě jednu fotečku, až bude zahojeno.

Jako fanda zaklinace davam palec nahoru, libi :-) Muze to byt zacatek hezkyho rukavu...

Upraveno uživatelem Gres
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochlubím se se svou první kérkou. Obávám se, že není poslední (už mám námět na druhou). Celkem 8 hodin práce, ale ta bolest stála za to. Hodím kdyžtak ještě jednu fotečku, až bude zahojeno.

Jj, tenhle styl, kdyz ho nekdo umi, tak to jsou pekne veci. Je to hezky udelane. Za Mistra techto 3D veci povazuji Rusa Pavla Angela. Ten je neskutecny

 

fb7b1cf685e0253c55fe7948d75aa5e3.jpga6f3fe16bdfe7200d31567c19462c772.jpg83edfca5acdaaa6c380b4c018d6845ff.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsme u tech tateru co se komu libi, tak muj all-time best je Robert Borbas (https://www.instagram.com/grindesign_tattoo/?hl=cs) co tenhle chlapik dokaze nakreslit a hlavne vytetovat je neco naprosto neskutecnyho, jen skoda ze booking ma od roku 2012 zastavenej, ale stejne bych na nej asi nemel, takze se muzu tak akorat kochat jeho pracema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman I. Já jsem právě koukal, že i ten človíček z Chrudimi, co si ho doporučoval, by asi něco podobného zvládl, ale nakonec jsem ho neoslovil. V té době jsem byl již domluven jinde. Nakonec jsem dostal doporučení na Jiřího Krejzu z Pardubic, který dělá válečníky a realitu, ale to už jsem seděl v křesle. Možná ho oslovím někdy příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4de9244dcf895f0d079acf778fb23749.jpg0fe261131a6d268caba8e872ed0b6b33.jpg

 

Na pocest prislusnic zenskych pomocnych leteckych sboru, ktere slouzily v britske armade a pracovaly v leteckem prumyslu. Bez nich by RAF nemohla luftwaffe vubec konkurovat

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...