Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Za me, nepodstatna marginalie. Nakonec ani ta cervena koule by nevadila, vzdyt je to pohadka 🤷‍♀️
Naopak jsem puvodne nebyl uplne ok s tim, ze bude nohavice a vrch ve stejne barve. Pak jsem si k tomu dovymyslel pribeh, ze je v cervenym ribanu. No tak si vymyslim jinej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, nickolas napsal:

Za me, nepodstatna marginalie. Nakonec ani ta cervena koule by nevadila, vzdyt je to pohadka 🤷‍♀️
Naopak jsem puvodne nebyl uplne ok s tim, ze bude nohavice a vrch ve stejne barve. Pak jsem si k tomu dovymyslel pribeh, ze je v cervenym ribanu. No tak si vymyslim jinej ;)

Jasny, ostatne co jsem koukal, tak vetsinou ma cervenej kabat a gate nejaky jiny. I kdyz jsem narazil i na cerveny, ale toho bys nechtel. Kazdopadne takhle mi to prijde lepsi verze a motiv je super. Me zas laka neco z Fantastic mr. Fox, ale furt nevim co. image.thumb.jpeg.5dd399bf1b42d6c83c349fa100e503c2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem puvodne vychazel z filmu, kde ho hraje Kopecky. A tam vlastne zadnou barvu nema. Pak jsem do toho chtel pustit i kus osobnosti taterky a taky se muselo pocitat s velikosti atd. Takze nakonec je to uplne jiny, ale tak uz to chodi. Ja jsem kazdopadne full spoko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...