Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Hezký to je, já mám tyhle kérky rád. Gratuluji.  Takhle to je úplně fertig nebo budeš ještě pokračovat?  Já nevím, kluci říkali, že to jedním nekončí, :). Jen pořád přemýšlím, kde to máš. Napadá mě stehno, vana, prdel, ale já mám bujnou fantazii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

nickolas: hele, já jsem měl předepsáno: cca 36 hod potravinová folie, měnit co 8 hod. 
Pak jsem teprve nalepil nálepku, a to na 5 dnů. Teď jsem si šel chvíli zaběhat, doufám, že se to moc nezapaří...
Po sundání teprve mazat. Tak jsem zvědavý.

Bert: teda, tys mi dal! Já jsem hledal někde v těchto kvadrantech, zoomoval, zesvětloval a až pak mi to docvaklo.
image.png.b90404a9e0ebf261910c5bb26cbb683d.png

Upřímně s autorkou předlohy řešíme zatím věci jako: co to znamená "přemluvit", nebo drtíme počítání do 5ti.

Gres: ano, je vidět, že se vyznáš - ke sluníčku přece patří mráček. 
Jasně, pozornost naprosto chápu. Pro mě jsou obrázky vlastních dětí vlastně nejsmysluplnější motivy k tetování, ale je jasné, že to není pro každého... 

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Po letech úvah bych konečně chtěl začít reálně pracovat na rukávu. Poradíte pls vhodného tatéra/studio, ideálně vlastní zkušenost. 
Klasicky mam v hlavě bordel, chtěl bych tam milion věcí, ani pořádně nemam vybranej základní koncept, takže někoho, kdo je taky schopen a ochoten o tom prohodit pár slov, poradit/navézt nebo na féra říct, že je to a to kktina. 
Praha. Hradec. A okolí best. Díky

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...