Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, vojta1 napsal:

Já tan toho vidím víc, například pumu v té černé... nějak mi to tady trochu deformovalo fotky... tak zkusím ještě jednu 

 

Dal bych jenom jinou barvu rámu, ten zlatej to dost zabíjí a na zdi by mě vůbec nevadil 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, African napsal:

Dal bych jenom jinou barvu rámu, ten zlatej to dost zabíjí a na zdi by mě vůbec nevadil 👍

Jaký zlatý? 😄 to je dub a vnitřek má stejnou zeldnou barvu jako je tdn obraz naopak je to supr si myslím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, vojta1 napsal:

Trochu mimo tetování, před nějakou dobou jsem pořídil dva obrazy od Ondrashe a asi půjdu i do kérky. Asi bych to rád trochu spojil s těmi obrazy a triatlonem, což byla a vlastně ještě je velká část mého života, prvně jsem si to chtěl dát za iron mana, ale na to teda nemám teď formu, tak nevím..

Ale obrazy jsou supr. Koukněte jak to dělají, dost se to projevuje i v těch jeho kérkách. Ondra říkal, že by t viděl na trochu abstraktní kolo+ běžce+ plavce v těch barvách tě h dvou obrazů ale to si nejsem jistý, jestli na sobě chci tu růžovou :D

20220211_134841.thumb.jpg.12332010fd5cf9b5bd127c45129dd638.jpg20220211_134837.thumb.jpg.7c02c08949c0b9187ba55ea37182113e.jpg

Na prvém vidím vetřelce, když se klubal, na druhém vidím nějaké sasanky, na druhém na druhý pohled skřítky pod pařezem v jejich světě. Alkohol sem si  ještě nedal 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojta1 napsal:

Jaký zlatý? 😄 to je dub a vnitřek má stejnou zeldnou barvu jako je tdn obraz naopak je to supr si myslím. 

Dobře no, tak zlatý dub :D Dal bych tenčí a černý jak uhel, ale sto lidí, sto chutí a tak je to správně :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...