Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Klikyháky: čínské úřednické písmo užívané v 19. století, pro jistotu ověřeno ze dvou zdrojů, nechci tam mít kung-pao s rejží ....

Text: Tchaj-pan

Význam: literární postava, avšak s historickými kořeny. Osoba, která chránila obchodníky. Povětšinou na hraně zákona.

Viditelné místo: právě kvůli výše uvedenému a mému relativně pohnutému životnímu osudu za posledních 11 let

Chytrej chlap: děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klikyháky: čínské úřednické písmo užívané v 19. století, pro jistotu ověřeno ze dvou zdrojů, nechci tam mít kung-pao s rejží ....

Text: Tchaj-pan

Význam: literární postava, avšak s historickými kořeny. Osoba, která chránila obchodníky. Povětšinou na hraně zákona.

Viditelné místo: právě kvůli výše uvedenému a mému relativně pohnutému životnímu osudu za posledních 11 let

Chytrej chlap: děkuji :-)

A já když už čínské znaky, tak bych si tam dal přesně kung pao s rýží :-D přijde mi to jako dobrý vstup do konverzace. Co tam máš? Kung pao s rýží. Ne vážně co tam máš? Vážně kung pao s rýží.... ale jinak mě ty čínské znaky moc neberou. Každého věc, každého tělo ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Organic- díky. Skoro hodinu jsme ladili velikost a tloušťku písma, mezeru mezi znaky, a výsledné umístění na krku, tak aby to nešlo do vlasů ani vousů, a aby to bylo vidět i se středně vysokým límečkem košile. Pak už to byla hračka. Hodina na lůžku. Jediná nepříjemnost: když mi začaly jehličky bubnovat o lebku. To víš, jak toho v hlavě moc nemám, tak ta rezonance byla opravdu silná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem nalepovací, krásně se 5 dní udržela, pak jsem ji sloupnul. Košili samozřejmě zatím jen na vyzkoušení. Dnes je tomu už deset dní od tetování. Asi jsem vás nechte zmátl fotkou s přídomkem čerstvé. Myšleno tak, že takhle to vypadalo těsně před tím, než jsem dostal fólii. Nikoli tatér, ale tatérka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...