Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Bert a Vojta mají pravdu. Ale třeba Bahňáka, pravil Mirek Dušín a dva Vontové se na sebe zpytavě  podívali a napadlo je, že hoši nebudou ze Stínadel.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi mělo tetování jenom par odvážných. Myslim kolem 95, kdy jsem s tim začal. Většinou na rameno. Aby to nebylo moc vidět. Předloktí bylo mimo normy a nějaké rukavy frčely jeno v tetovacim salonu Heřmanice. A xycht bylo tabu i pro tatera. 

Tetovani bylo pro mě kdysi určité odlišení, rebelie, H-D apod. Dnes je to o čem? Nevim.. Je to módní? Asi, ale má to úplně každý a pro mě to už ztratilo ten punc výjimečnosti. Dnes bych do toho při tý masovce vubec nešel. 

Tohle vlakno sem tam otevřu a divím se, jaké chujoviny nebo ohrane temata si tady někdo nechá vykerovat. Ale doba je posledni dobou divna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, CEGY napsal:

Kdysi mělo tetování jenom par odvážných. Myslim kolem 95, kdy jsem s tim začal. Většinou na rameno. Aby to nebylo moc vidět. Předloktí bylo mimo normy a nějaké rukavy frčely jeno v tetovacim salonu Heřmanice. A xycht bylo tabu i pro tatera. 

Tetovani bylo pro mě kdysi určité odlišení, rebelie, H-D apod. Dnes je to o čem? Nevim.. Je to módní? Asi, ale má to úplně každý a pro mě to už ztratilo ten punc výjimečnosti. Dnes bych do toho při tý masovce vubec nešel. 

Tohle vlakno sem tam otevřu a divím se, jaké chujoviny nebo ohrane temata si tady někdo nechá vykerovat. Ale doba je posledni dobou divna. 

Hele asi nejsem dost velkej rebel, ale je mi 46 a tahle masovost mi taky pomohla, po 20 letech co mám nakreslený tento návrh, se k tomu konečně dokopat ...... Omlouvat se za to nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to beru tak, že ta masovost právě pomohla těm, co měli dřív strach, že se na ně bude někdo dívat přes prsty a nebo problém v práci apod.. 

Dneska si může každej vykérovat úplně cokoli a kdekoli a nikoho to neuráží...od manažera po doktora... Můj vedoucí nosí na předloktí Hvězdu smrti ze Star Wars třeba.

Pokud má tedy někdo potřebu se podělit se světem o tom že má rád svýho psa, předmět z oblíbenýho filmu, nebo dokonce kreslenou mořskou houbu :D , nevidím v tom sebemenší problém ;)

Není třeba brát kůži jako něco posvátnýho co musí v nejlepším případě zůstat až do rakve čistá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2022 v 17:45, CEGY napsal:

Kdysi mělo tetování jenom par odvážných. Myslim kolem 95, kdy jsem s tim začal. Většinou na rameno. Aby to nebylo moc vidět. Předloktí bylo mimo normy a nějaké rukavy frčely jeno v tetovacim salonu Heřmanice. A xycht bylo tabu i pro tatera. 

Tetovani bylo pro mě kdysi určité odlišení, rebelie, H-D apod. Dnes je to o čem? Nevim.. Je to módní? Asi, ale má to úplně každý a pro mě to už ztratilo ten punc výjimečnosti. Dnes bych do toho při tý masovce vubec nešel. 

Tohle vlakno sem tam otevřu a divím se, jaké chujoviny nebo ohrane temata si tady někdo nechá vykerovat. Ale doba je posledni dobou divna. 

Naprosto souhlasím. Je to jenom módní záležitost. Těch kérek co za něco stojí je minimum. Si tak říkám, co s tím budou dělat za dvacet let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou zase s prominutim hovna, ja teda nejsem zadny tvrdy jadro ani stara generace, zacal sem necelejch dvacet let zpatky, ale rozhodne bych teda nikomu nerikal co si na sebe dat nebo nedat nebo nedejboze ze je to spatny, je super ze je svoboda a kazdej si muze na sebe napatlat co chce a kdyz je s tim vnitrne v pohode tak ostatnim to muze byt u zadku. A co s tim za dvacet let? Hele nevim treba takovymu @Roman I. to budou treba vymalovavat vnoucata fixkama a on jim pritom bude vypravet o nasich letcich za druhy valky, nebo o rychlejch sipech, za me super .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Gres napsal:

To sou zase s prominutim hovna, ja teda nejsem zadny tvrdy jadro ani stara generace, zacal sem necelejch dvacet let zpatky, ale rozhodne bych teda nikomu nerikal co si na sebe dat nebo nedat nebo nedejboze ze je to spatny, je super ze je svoboda a kazdej si muze na sebe napatlat co chce a kdyz je s tim vnitrne v pohode tak ostatnim to muze byt u zadku. A co s tim za dvacet let? Hele nevim treba takovymu @Roman I. to budou treba vymalovavat vnoucata fixkama a on jim pritom bude vypravet o nasich letcich za druhy valky, nebo o rychlejch sipech, za me super .-)

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...