Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Před hodinou, ričko napsal:

Naprosto souhlasím. Je to jenom módní záležitost. Těch kérek co za něco stojí je minimum. Si tak říkám, co s tím budou dělat za dvacet let...

To budu pochcanej ve starobinci. 🙂 Dalsi otazka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já znám Cegyho osobně. Takže vím, že to není žádnej blbec. Na tetování má názor, jaký má, a má svaté právo říct, že by se tetovat nenechal.  Druhá část jeho postu, jaké blbosti si lidi nechávají vytetovat, to je samozřejmě úplná kravina. Krása je v očích pozorovatele a každému je tak trochu hovno po tom, Co jsem si tam nechal udělat. Na druhou stranu, jako tetovaný jdu s kůží na trh a musím být připravený na reakce, jestli se to druhému bude líbit nebo ne.  Ja teda mám asi kliku, že mi tetování většinou lidi pochválí, naposledy to byla mladá sestřička na odběrech krve. Že jsem kokot mi řekli asi dva kamarádi, tak jsem jim opáčil,  že jsou taky kokoti, důvod jsem si našel a bylo vymalováno. Jinak možná mi to lidi kvůli kombinaci plešatá hlava, fousy A jateční váha 100 kg moc neříkají.  🙂Nesprávné je také tvrzení, že tetování je symbolem rebelie. Lidi si malůvkami zdobili tělo V různých kulturách co svět světem stojí. Takže toto tvrzení nemá faktický ani logický smysl. Možná by obstálo jen ve 20. století, když když se nechávali potetovat vojáci a lidi na okraji většinové společnosti. Ale zdobení těla je, jak jsem psal, daleko starší a daleko komplexnější .Jinak aby bylo jasno, ještě víc než tetování fandím piercingu na intimních částech ženské ho těla, ale to se na ulici tak nějak blbě dá odchytit. Takže se musím spokojit s pěknou kérkou na pěkný holce 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, lub napsal:

je super, že je svoboda a každej k tomu může říct, co chce :)

Člověče, já úplně nevím. Já se celej život držím myslenky napadej názor, ne člověka. A zrovna to tetování je hodně osobní a hodně intimní rozhodnutí u mnohých lidí a A je nespočet důvodů, proč siho ten člověk nechal udělat. Dám příklad. Někdo měl rád svého dědu mašinfíru, který umřel. Na jeho památku si nechal vytetovat lokomotivu. A třeba ne úplně povedenou. A přijde takovej týpek, co je jako fakt svobodnej a opře se do něj, ať napřímo nebo bokem, že má úplně kokotský tetování, protože jenom debil si nechá vytetovat hnusnou lokomotivu. A já si myslím, že takový přístup je na jednu po hubě. Svobodně samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Roman I. napsal:

Člověče, já úplně nevím. Já se celej život držím myslenky napadej názor, ne člověka. A zrovna to tetování je hodně osobní a hodně intimní rozhodnutí u mnohých lidí a A je nespočet důvodů, proč siho ten člověk nechal udělat. Dám příklad. Někdo měl rád svého dědu mašinfíru, který umřel. Na jeho památku si nechal vytetovat lokomotivu. A třeba ne úplně povedenou. A přijde takovej týpek, co je jako fakt svobodnej a opře se do něj, ať napřímo nebo bokem, že má úplně kokotský tetování, protože jenom debil si nechá vytetovat hnusnou lokomotivu. A já si myslím, že takový přístup je na jednu po hubě. Svobodně samozřejmě.

ale ano, souhlasím s Tebou, ale přece - když jdete s kůží na trh, tak tyve přece nemůžete čekat jen samou chválu, ne? to by bylo úplně na hlavu. já sem občas lezu, něco se mi líbí, něco né, občas fakt děs ..sám už dlouho malou věc zvažuji (drobná kresbička jednoho z mých dětí), ale ta móda - až skoro stádnost, mě od toho odrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tak dlouho hledal ten správný důvod a motiv, až toho bylo všude tak moc, že jsem si řekl, seru na to, nechci být součástí toho stáda. Ale pak jsem si řekl, co je mi do nich, jejich motivů a důvodů, ty se mě přece netýkají, můj důvod a motiv jsou jenom moje. Takže já mám to svoje a každej jinej ať si má, nebo nemá, zase to jeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lub: V pohode, vzdyt pisu, ze jako pocmarany musim cekat, ze se to nekomu nebude libit. A vesmes to jsou tri scenare. Libi…. Super, dekuji. Nelibi, protoze to neni hezky obrazek ( blba kompozice, blbe zpracovani, blbe misto)…. Ok, nemam z toho radost, ale uz je to hotove, no stane se, beru. Mas na sobe uplnou picovinu…. A co do hajzlu vis, proc ji tam mam. To je moje vec, tak se do me neser 😊
Ja poukazoval na to, ze svoboda je taky zodpovednost za to, co z ty huby vypustim. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera už druhý rok chodí/bydlí s tatérem. Milej, mladej, počmáranej kluk 🙂 Mám teda možnost to vidět i z jeho strany a říká, že lidi jsou jak urvaný, mohl by tetovat celej den. My jsme chodili jednou měsíčně do kina, děcka takhle choděj se nechat tetovat, kolikrát ani nejsou pořádně rozmyšlený, co na sebe chtějí načmárat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu věřím. Já chodím ke svému 18 let, Jsme kámoši, ale když chci termín, tak si ho objednávám 6 až 9 měsíců dopředu. Jeho baví větší a složitější kerky.  Říká mi, že v současné době jsou i finančně zajímavější projekty, když někdo přijde, nechá si vytetovat za 2 litry něco malého a jde to pomalu jako u holiče. Ale to se BTW vracíme k počátku prvních salonu v Americe. Tam měl tater také vystavené flash obrázky, zákazník přišel, vybral si ze stěny obrázek, který se mu líbí, on ho tam prdnul a šlo se. Takže se zase všechno v  historii opakuje. 🙂

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, CEGY napsal:

Hoši, nic nehrotim. Bylo to mysleno, že při ty svobodě je toho tetování všude kolem plno. A tim to pro mě již ztratilo to kouzlo. 

To, že si některý lidi nechavaj ruzny kktiny je samozřejmě můj subjektivní nazor. 

Já tedy můj post samozřejmě nesměřoval nějak proti tobě, spíš se mi líbil styl jakým to kral083 podal :cheers: Já osobně mám kérky jen a jen pro sebe, a můj pohled na ně mě uvnitř vždy potěší, protože mě připomene ty obrovské vzpomínky. Navíc mám takové kýče, které sám tatér odmítal vykérovat 😆 Konec, konců jak můžeš vytetovat třeba Kilimanžáro aby nebylo kýčovité, to prostě nelze....Ale já tam zažil neskutečné věci, že jsem ho prostě musel mít, jo a ano, aspoň si pamatuji kdy jsem tam byl, protože mám i rok expedice. Moje děti ho milují, to mě baví a zbytek světa vůbec nezajímá. Si snad ani nepamatuji, že by mě někdo řekl že se mu to líbí, aspoň dlouho tedy neřekl, nevím. Velká masa lidí dělá dnes své kérky spíš pro údiv okolí než pro sebe, nevidím na tom nic špatného, hafo věcí děláme pro druhé, spíš jen že dříve nebo později toho většinou litují protože kérky jsou forever :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s kérkou za dvacet let? Asi nic, že jo. Bude to na důchodcích tak běžný, že to nikomu ani nepřijde. Náš obecný problém je, že si nás jako důchodce předstajeme jako strejdy v rádiovce, co poslouchají dechovku. Ale až já budu v domově důchodců, budeme nosit kšiltovky s rovným kšiltem a poslouhat hip-hop a metal. A naše děcka se nám budou za to smát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...