Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

V 10. 11. 2022 v 10:39, nickolas napsal:

Já jsem tak dlouho hledal ten správný důvod a motiv, až toho bylo všude tak moc, že jsem si řekl, seru na to, nechci být součástí toho stáda. Ale pak jsem si řekl, co je mi do nich, jejich motivů a důvodů, ty se mě přece netýkají, můj důvod a motiv jsou jenom moje. Takže já mám to svoje a každej jinej ať si má, nebo nemá, zase to jeho.

Tesat do kamene! Kez by se tenhle pohled na vec vic aplikoval skoro globalne 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Urcite najdes tatery, kteri se specializuji na tradicni japonske tetovani, ale ja bych stejne zminil, jako moznost pro zvazeni, Fishera. Tradicni japonske veci, pokud vim, standartne nedela, ale par kusu v tomhle stylu jsem od nej videl a je to porad jeden z nej CZ tateru, hlavne co se tyce barevnych kerek. Umelecka kvalita, preciznost aplikace a stalost kerky je neco, co jsem na vlastni kuzi otestoval.

Pokud chces tradicni japonska zada, tak rozhodne v barve. Minimalne kvuli citelnosti, ty motivy jsou dost komplexni a v barve proste funguji podle me lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kucí, měli byste tip na nějakej dobrej walk-in salon v Praze? Potřebuju krátkej a obyčejnej nápis, přesně 12 písmen. Žádný stínování a serepetičky kolem. Chápu, že nejde o nic náročnýho, ale radši půjdu někam s dobrou referencí... dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...