Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Já mám taky tetování a dva kroužky v těle, fotit to nebudu. Z obličeje jsem všechno vyházel asi před deseti rokama, ona se pak líp shání práce ;)

 

A co tak vytetovat na zápěstí hodinky?? Ale jaký že....... Když málokomu vydrží jedny dýl jak rok!

 

ale pozor, mám jednoho kamaráda, kterej má na ruce vytetovaný červený digitálky s časem 23:32 :hannibal:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky tetování a dva kroužky v těle, fotit to nebudu. Z obličeje jsem všechno vyházel asi před deseti rokama, ona se pak líp shání práce ;)

ale pozor, mám jednoho kamaráda, kterej má na ruce vytetovaný červený digitálky s časem 23:32 :hannibal:

A řek ti, proč zrovna 23:32? Já tetování nemám, páč nemám svaly a tak bych to neměl kde vystavovat, ale kdybych měl, tak bych si nechal vytetovat kus českýho jídelního lístku v japonštině, fakt pro prdel. Jinak Jiřino, Tvoje tetování se mi vůbec nelíbí, příliš fádní IMHO, ale prozraď - proč zrovna tohle? Kecy o šťastný rybě vynech... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jiřina: K tvé ruce by se mi hodily tyto:-) Jinak tetování sleduji s povzdálí, hodně kámošů ho má a nějáké kousky mě opravdu berou dech. Považuji ho za umění, bohužel jsem se k žádnému kousku nikdy neodvážil, tak nemám co vyfotit:-(

post-364-1259939663.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem kočičku co měla na lopatce krásný ornamentík.. nic rajcovnějšího jsem neviděl :-)

Proti tetování nic nemám, naopak... Ale je to jako se vším, musí se mi to líbit, musí to být perfektně řemeslně zmáknuté a musí to být na pěkném, trénovaném těle :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A řek ti, proč zrovna 23:32? Já tetování nemám, páč nemám svaly a tak bych to neměl kde vystavovat, ale kdybych měl, tak bych si nechal vytetovat kus českýho jídelního lístku v japonštině, fakt pro prdel. Jinak Jiřino, Tvoje tetování se mi vůbec nelíbí, příliš fádní IMHO, ale prozraď - proč zrovna tohle? Kecy o šťastný rybě vynech... :)

 

Jelikož 23 je pro něj nějaký magický číslo či co. Každopádně na druhym zápěstí má nějakou raketu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A řek ti, proč zrovna 23:32? Já tetování nemám, páč nemám svaly a tak bych to neměl kde vystavovat, ale kdybych měl, tak bych si nechal vytetovat kus českýho jídelního lístku v japonštině, fakt pro prdel. Jinak Jiřino, Tvoje tetování se mi vůbec nelíbí, příliš fádní IMHO, ale prozraď - proč zrovna tohle? Kecy o šťastný rybě vynech... :)

Tak jestli je příliš fádní nevím...asi záleží na osobním pocitu. Mám toho víc, nikdy jsem nechtěl nic barevného, zbytek je černobílý. Ale pak jsem se začal dívat po japonských motivech a nakonec skončil u tohoto. A mlůžu říct, že nelituji. Nehledě na náročnost práce tatéra a jeho kvality ;-)

 

Pěkná kerka a doufám,že ne poslední když si takhle začal.Jsem podobně vytapetovaný jako ty a taky jsem si vyslechl.Nic si s toho nedělej a pokračuj :punk:

 

Hele není první a myslím že ani ne poslední :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Sice nechápu, co vede někoho k tomu, aby si na tělo definitivně maloval obrázky, ale nejvíc mě na koupalištích dostávají rozkydlý ženský zadky v tangách s vytetovaným delfínkem a beďarem v sousedství. Jo a pak jsou taky dobrý růžičky na kotníku nad rozpraskanýma patama. :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Sice nechápu, co vede někoho k tomu, aby si na tělo definitivně maloval obrázky, ale nejvíc mě na koupalištích dostávají rozkydlý ženský zadky v tangách s vytetovaným delfínkem a beďarem v sousedství. Jo a pak jsou taky dobrý růžičky na kotníku nad rozpraskanýma patama. :sick01:

:lol2: wole .... se necítíš být mladý a pružný, prostě zralý na nějaký obrázek - ha ha

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Velryba nebo strašák? :thumbsup_anim:

jiřino - tak jsem si to přečetl celé - je to určitě odlehčení posledních dnů, a jenom se opatrně zeptám - co s tím budeš dělat až ti bude wosumdesát ? - koupíš si wejra na rameno a zalepíš lewý oko žvejkačkou jako správný pirát ? :) - tady nikdy nebude podhoubí pro staré,barevné důchodce - he he

 

 

jinak se mi kérky líbí - na mladých pružných holkách je to cool a sexy - naštěstí až budou mít woči z ryby mezi kolenama tak už budu třicet let mrtvej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jiřino - tak jsem si to přečetl celé - je to určitě odlehčení posledních dnů, a jenom se opatrně zeptám - co s tím budeš dělat až ti bude wosumdesát ? - koupíš si wejra na rameno a zalepíš lewý oko žvejkačkou jako správný pirát ? :) - tady nikdy nebude podhoubí pro staré,barevné důchodce - he he

jinak se mi kérky líbí - na mladých pružných holkách je to cool a sexy - naštěstí až budou mít woči z ryby mezi kolenama tak už budu třicet let mrtvej

tak třeba budu štramák důchodce, budu se držet ve formě a chodit cvičit :thumbsup_anim:

 

A nebo budu :wheelchair: a nebudu to řešit...

 

Ale popravdě na to nemyslím...možná toho jednou budu litovat, ale teď se mi to líbí

 

A díky za to odlehčení, ono když jsem četl některé diskuze, tak se ani nedivím. letos je myslím to předvánoční období našponované nejen u nás ve firmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tetování už 10 let-první jsem si nechal předělat na trochu větší(asi 20 cm),žádný obrázky,jen takovej klikihák a zatím nelituju.mě se to líbí-teda né obrázky,ale spíše ty klikiháky.A to že je to na celej život-a co,až budu starej a vnouče si bude myslet,že jsem jen starej páprda,tak mu ukážu ruku,aby viděl co jsem bejval zamlada :punk: .Jinak jej mám uděláno tak,aby když mám tričko s krátkým rukávem nebylo vidět-teda pokud nechci ;).Podle mě jsou jedny z nej filipínské tetování a nebo maorské

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tetování už 10 let-první jsem si nechal předělat na trochu větší(asi 20 cm),žádný obrázky,jen takovej klikihák a zatím nelituju.mě se to líbí-teda né obrázky,ale spíše ty klikiháky.A to že je to na celej život-a co,až budu starej a vnouče si bude myslet,že jsem jen starej páprda,tak mu ukážu ruku,aby viděl co jsem bejval zamlada :punk: .Jinak jej mám uděláno tak,aby když mám tričko s krátkým rukávem nebylo vidět-teda pokud nechci ;).Podle mě jsou jedny z nej filipínské tetování a nebo maorské

JJ, ukázat jim, že nejsem jen tak nějaký páprda. Mám takový sen, až budu velký kluk za v odou, dojedu na třídní schůzky mé pubertální dcery na nějakém superbiku, ti nejvetší frajeři¨od ní s třídy budou čučet co to dojelo a já sundám přilbu, aby viděli mou lysou hlavu a pěkně je pozdravím :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...