Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Tak to jsi mě emocionálně dostal kámo....Jinak knížku mám taky na cestě, sledoval jsem její vznik na FB. Ale tak krásné věnování v ní mít nebudu. Asi jsi byl na křtu, co? Koukal jsem na fotky...

Na křtu jsem byl, ale knížku jsem si koupil až dneska přímo ve studiu...bylo to tak nějak osobnější ...včetně toho věnování :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Já jsem zatím naprosto čisté plátno, byť mě to poslední dobou začíná lákat a měl bych i několik návrhů, co a kam nechat udělat, no uvidím jak to dopadne. Zde dnešní přírůstek mé přítelkyně, která si nechala vytetovat mou dávnou malůvku, takže mě tím i docela potěšila :) Nedávno si vzpomněla, že kdysi, když jsem ještě fušoval do graffiti, tak jsem v jedněch načmáral krom všeho ostatního i jednoho chameleona a toho chtěla, takže jsem po více jak 10 letech musel čmárat znovu pro předání tattérovi a hotovo.

 

post-25778-0-32843600-1501357599_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to dávno není ono, když jsem se tomu fakt věnoval, tak jsem takové věci a mnohem vymakanějších sázel prakticky denně a jen tak z hlavy, to už teď nedávám ani náhodou, i jen ten chameleon mi trval, než jsem ho dal znovu do kupy. Každopádně díky za chválu, to potěší a přítelkyni také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

chci se pánové zeptat kde chodíte na motivy popř.jak v hlavě tvoříte představu o tom co by se vám líbilo? Osobně se mi tatto moc líbí, už 3roky přemýšlím co by se mi líbílo, ale nápady popř.myšlenky měním téměř jako ponožky, prostě duševně nejsem nikdy rozhodnutý na 100% že je to to pravé! Vím že je to hloupá otázka, ale nemáte nějakou radu jak postupovat abych se téhle "brzdy" zbavil? 

 

Mám prostě zakořeněno kdesi v mozku že kérka by měla nějak s nositelem souviset, nejsem prostě že přijdu, kouknu do nějakýho masovního katologu jako každý třetí zákazník a nechal se něčím jen tak vyzdobit.

 

Jak to máte Vy, má každá kérka nějakou spojitost s Vaší osobností?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

chci se pánové zeptat kde chodíte na motivy popř.jak v hlavě tvoříte představu o tom co by se vám líbilo? Osobně se mi tatto moc líbí, už 3roky přemýšlím co by se mi líbílo, ale nápady popř.myšlenky měním téměř jako ponožky, prostě duševně nejsem nikdy rozhodnutý na 100% že je to to pravé! Vím že je to hloupá otázka, ale nemáte nějakou radu jak postupovat abych se téhle "brzdy" zbavil? 

 

Mám prostě zakořeněno kdesi v mozku že kérka by měla nějak s nositelem souviset, nejsem prostě že přijdu, kouknu do nějakýho masovního katologu jako každý třetí zákazník a nechal se něčím jen tak vyzdobit.

 

Jak to máte Vy, má každá kérka nějakou spojitost s Vaší osobností?

No, na dlani mám jméno manželky ... na lýtku list novozélandské kapradiny Ponga, na pravé ruce polynéského žraloka (stejný mám v avataru a na ruce levé pak cestovatelský motiv s razítky v pasu. Vše s osobním pojítkem :) Jinak to snad ani nejde, pak by tě to začalo štvát :)

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...