Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Jj, bloumam po vystavisti a koukam, ze se na jednom stole povaluje sympatak. Ty kerky znam z fora, tak jsem ho oslovil a nepletl jsem se. Krásná práce. Ja si tam domluvil taky jedno tetování, ale pak jsem projel facebook toho tatera a zjistil, ze opakuje motivy. Tak jsem se na to vykaslal. Jinak pekna akce, ale davy lidi

 

a3bfe9e803c762f17ffbd6bf427f64ad.jpg

 

5e2fde497fa76a1ed67312272dec4944.jpg

 

b3cf753a856ad1938c2f5d382001355f.jpg

 

 

91e3b0659867fa41564e74054c1a554d.jpg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Od doby, co i bankéři sundali kravaty a vyhrnuli rukávy, je to trochu volnější, ne?

To sice jo, ale jsem z toho oboru a musím říct, že se to zase vrací. Obecně bankéři nosí kravaty hodně a vyhrnutou košili jsem už dlouho neviděl :)

Právě proto koukám po něčem takovém, slíbil jsem si to až absolvuju Iron Man, ale nakreslím si to sám:

post-22755-0-51654000-1510082239.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden nikdy nevi, kde pristane. Kerky imho nejsou uz vyrazem nejake rebelie, ale skoro "mainstream" zdobeni. A jsou fachy, ktere jsou konzervativnejsi, a kdyz jsi v kontaktu s klienty, je to zbytecne. Byt treba umelecky zalozenym vyrobcem nebo obchodnikem, clovekem od motorek nebo tak podobne, je to v pohode, nevim jak by uspel rukavem zkerovany geriatr nebo manazer pracujici pro zapadonemecky koncern. :-)))

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vojta1: kravatu jsem neměl na sobě roky, ani na jednání na ČNB jí neberu. Možná auditoři to maj v dresscodu, možná hipstři v matce, ale jinak to v FI vnímám na všech úrovních kromě boardu a na všech fórech uvolněný.

Malou kérku, ornament na vnitřní straně zápěstí jsem viděl často, překvapivě i u krásný on site inspektorky ČNB.

Fakt je, že když jsem na výjezdu na hory před 15 lety lez ke kolegům do vířivky, tak i moje kérka na rameni vzbuzovala údiv.

 

Roman I. jo, ten klientskej důvod beru, to by nebylo vhodný

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...