Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

jak by uspel rukavem zkerovany geriatr nebo manazer pracujici pro zapadonemecky koncern. :-)))

Já dělám "střední management v japonském koncernu. Mám po novu udělaný levý rukáv. Našemu top managementu je to ukradené, na návštěvy a jednání se zástupci automobilek beru košile s dlouhým rukávem a žije se mi docela spokojeně. Taky jsem se bál ze začátku, ale jak říkám, je jim to jedno. A o to víc jsem se bál, že japonský přístup k Tetování je o mnoho nepřístupnější než evropský...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vojta1: kravatu jsem neměl na sobě roky, ani na jednání na ČNB jí neberu. Možná auditoři to maj v dresscodu, možná hipstři v matce, ale jinak to v FI vnímám na všech úrovních kromě boardu a na všech fórech uvolněný.

Malou kérku, ornament na vnitřní straně zápěstí jsem viděl často, překvapivě i u krásný on site inspektorky ČNB.

Fakt je, že když jsem na výjezdu na hory před 15 lety lez ke kolegům do vířivky, tak i moje kérka na rameni vzbuzovala údiv.

 

Roman I. jo, ten klientskej důvod beru, to by nebylo vhodný

Jasně asi záleží. Já dělám M&A a musím říct, že lidi z bank, když děláme projektové financování to nosí všichni. Mi obecně bez kravat až na klienty u kterých víme, že je nosí taky. Když jsem dělal brokerage, tak jak jsme chodil do bank probírat nějaký výhled tak jí měli obecně skoro všichni. Auditoři taky dost. Nicméně úplně vyhrnutou košili jsem moc neviděl.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden nikdy nevi, kde pristane. Kerky imho nejsou uz vyrazem nejake rebelie, ale skoro "mainstream" zdobeni. A jsou fachy, ktere jsou konzervativnejsi, a kdyz jsi v kontaktu s klienty, je to zbytecne. Byt treba umelecky zalozenym vyrobcem nebo obchodnikem, clovekem od motorek nebo tak podobne, je to v pohode, nevim jak by uspel rukavem zkerovany geriatr nebo manazer pracujici pro zapadonemecky koncern. :-)))

Tak manažer pracující pro západoněmecký koncern to zvládá docela dobře i se dvěma rukávy :-) Je fakt, že rukávy (košil) sem tam vyhrnu a je to v klidu, ale je to spíš o tom, že v některých situacích nestojím o tu pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak manažer pracující pro západoněmecký koncern to zvládá docela dobře i se dvěma rukávy :-) Je fakt, že rukávy (košil) sem tam vyhrnu a je to v klidu, ale je to spíš o tom, že v některých situacích nestojím o tu pozornost.

 

 

budu si tu muset v palici teda přeskládat. Já v práci nikdy netoužil být  objektem kuloárních debat, stejně jsem často býval, jak jsem se ex post dověděl, takže jsem k tomu apriori konzervativnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Slunce tam musi byt. Slunce velmi casto rozhodlo, jestli se stihaci vratili zdravi na zakladnu nebo ne :-)

Dekuji za pochvalu, je ten Dan sikovnej.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělám "střední management v japonském koncernu. Mám po novu udělaný levý rukáv. Našemu top managementu je to ukradené, na návštěvy a jednání se zástupci automobilek beru košile s dlouhým rukávem a žije se mi docela spokojeně. Taky jsem se bál ze začátku, ale jak říkám, je jim to jedno. A o to víc jsem se bál, že japonský přístup k Tetování je o mnoho nepřístupnější než evropský...

Jsem ráda že i v Japonsku se to lepší, kvůli Jakuze to býval trošku problém. V ČR je to problém pořád. Žila jsem tam dost dlouho a potetovaný rukáv mám od 18, vím o čem mluvím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecka Romane, proč QV H ?

V létě 1940 začala operovat ve Velké Británii 310. čs. stíhací peruť, která byla vyzbrojena stihačkami Hawker Hurricane, na kterých se cvičili  naši stíhači. 26.8. posílili 3 stíhači z třistadesítky  britskou19. peruť vyzbrojenou Spitfire Mk Ia. A jedním z nich byl W/CDR FRANTIŠEK DOLEŽAL, DSO, DFC, rodák z České Třebové, ke které mám velký vztah. Stíhačka QV - H byla nejspíš první, kterou držel v jeho osobě český pilot v rukou, byť v seznamovacím letu,  tak to je ten důvod. 

 

post-1551-0-28892000-1512052593_thumb.jpg

 

 

Nedělal ti to Romane stejnej tatér, jako panedgovi? (The Edge z U2 na ruce). Vidím v tom podobnej rukopis, asi ta kontura hlavy vyplněná jiným obrázkem...  vypadá to fakt suprově.

 

 

Ne ne, můj tatér se jmenuje Dan Říčan z Tattoo Anděl Chrudim. Ty busty bez tváře ve světě dělá hodně Pietro Sedda z Milána a co vím, tak on je otcem tohoto štýlu https://www.tattoodo.com/a/2013/11/20-unusually-beautiful-tattoos-by-pietro-sedda/

 

Nicméně tahle kérka je druhá s leteckou tématikou na jedné ruce a s Danem jsme se dohodli, že je to základ rukávu. Blbý je, že další termín u něj je říjen 2018  :) . Domluvím jich víc za sebou.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo táák ! Já si říkal proč zrovna 19.squadronu...

V létě 1940 začala operovat ve Velké Británii 310. čs. stíhací peruť, která byla vyzbrojena stihačkami Hawker Hurricane, na kterých se cvičili  naši stíhači. 26.8. posílili 3 stíhači z třistadesítky  britskou19. peruť vyzbrojenou Spitfire Mk Ia. A jedním z nich byl W/CDR FRANTIŠEK DOLEŽAL, DSO, DFC, rodák z České Třebové, ke které mám velký vztah. Stíhačka QV - H byla nejspíš první, kterou držel v jeho osobě český pilot v rukou, byť v seznamovacím letu,  tak to je ten důvod. 

 

attachicon.gifdolezal.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak kérka tak její odůvodnění pecka, o českých letcích mám leccos načteno ale takhle do podrobna ani náhodou :) Od teď můžeš jakkoli starým ženám říkat jakkoli chceš a já to přejdu,respekt :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od teď můžeš jakkoli starým ženám říkat jakkoli chceš a já to přejdu,respekt :-D

 

 

Proboha, jakým ženám? :)  jestli jsem psal něco jako hovado, tak se jakýmkoli ženám omlouvám, jen to kristepane necituj. Nebo mi to napiš do SZ, ať se nemusím stydět veřejně  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...