Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Tak nevim, jestli jsem tady blbej jenom ja.jestli to je tetovani, tak je to zprasene. Ale ja jsem to pobral tak, ze je to maluvka, jak bude vlastovka vypadat, navíc nacmarana lihovkou levačkou. A u tohodle hejkat a plácat se Do stehen je vyjádřením bezmezne čisté radosti ze života a muzu jen závidět.

BTW svoji dalsi kerku vymyslim pul roku, dalsi pul rok přede mnou a zmastenej jsem fixkama jak malej harant furt.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi vazne neco uniklo?? To tady vazne hejtujete ten cmaranec fixou?? Ten je nacmarany (podotykam levackou a malovat neumim) jen proto, abych mel +/- predstavu, jak to na ruce bude vypadat. Bylo to tam sotva par hodin... Delam to vzdy, nez si necham napichat barvu na vzdy. Ale je mi jasny, ze se zase najde nejaky odbornik, kteremu to bude pripadat smesne.

K originalni vlastovce od Seilora uz se vyjadrovat nehodlam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si řek, že si po víkendu skočím dát poslední kérku před nastavajícím létema a budu pokračovat opět na podzim.

Jen že polemizuji o kérce na koleni a obavám se, aby to nedopadlo nějak v tomto duchu /viz. Obr/ ... Co myslíte, jak je koleno v tomto směru citlivý ??? Či naopak ??? Když vemu v potaz, že předloktí, triceps a lejtko- až na achilovku bylo úplně v klidu až sem usínál.... Tak z té kosti mám obavy :0D

post-35752-0-92610200-1524343297_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, budu se muset kousnou a dat to :0D dám si to rovnou i k narozkám ...

 

Tondaa73 ... Ano, po víkendu ale volat nebudu ... psal sem mu již vcera, do 20min odpověď a domluvené setkání :0D ...

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D porad to neni cervena barvicka :D ale je fakt, ze na zadnym tom cervenym miste zatim tetovani nemam. Zvazuju ted vnitrni biceps nebo z boku na zebra a mam z toho taky respekt :)

 

Na druhou stranu si rikam, kdyz to zvladli ostatni...

 

Odesláno z mého SHIELD Tablet K1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si toho vážím ...

 

Jinak, dík za mapku, asi to ještě na rychlovky zrušííím :0D. Díky tobě sem teď posera :0D

Nevím jaký jsi sportovec, ale koleno je docela choulostivé. Teď neřeším bolestivost, ale přetržený křížák nebo prasklý meniskus a hned máš krásnou jizvu. A že těch operovaných kolen i tady na foru je dost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...ma pravdu Kuba...

Pche, tohle jsou teprve jizvičky... :D

 

Ale abych jen neplevelil - na stará kolena (48) bych si rád taky "něco" pořídil, už mi do toho nikdo nekecá... Vzhledem k tomu, že jsem posera a bolesti mám poslední dobou nějak dost, zkusil bych rameno. Doporučíte nějaký web pro úplného laika, kde bych si o tetování nejprve něco pořádně přečetl?

post-3263-0-84549700-1524501300_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tys to zabil! Delfínek :clap:

Mistr všech kerek na světě už takhle nepochopil moji omluvu a nepobral nadsázku a jedovatost v mém textu a ty mu dáš s tou chytrou rybou ránu do vazu!

 

Delfín není ryba. Tos zabil zase Ty .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche, tohle jsou teprve jizvičky... :D

 

Ale abych jen neplevelil - na stará kolena (48) bych si rád taky "něco" pořídil, už mi do toho nikdo nekecá... Vzhledem k tomu, že jsem posera a bolesti mám poslední dobou nějak dost, zkusil bych rameno. Doporučíte nějaký web pro úplného laika, kde bych si o tetování nejprve něco pořádně přečetl?

S tetováním je to jako s hodinkama :-) Sedni na google, napiš tam "tattoo" a pak už jenom nasávej informace :-) koukej na obrázky a přemýšlej co by se ti líbilo. A bacha!! je to jak s hodinkama - jedno tetování nikdy nestačí..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, pozdě.... Už to tam je prsknutý :0D.

Nedal sem to nakonec přímo na koleno, ale mám to po jabku stáhlé na holeň ...

Celkem sem přicházel s obavou a strachem z bolesti .... ucukával sem už jen, když si namáčel jehlu :0D. Ale hned po prvním vpichu, sem nechápal své obavy a obrázkové inf ohledně citlivosti. Skoro sem usínal a ani vybarvování a stínování sem skoro necítil ...

A ano, řešil sem případnou možnost poníčení při případném padu na kole ( kterých v poslední době je hodně :0D ). Ale to už je riziko ... bych nemohl mít třeba ani hodinky, které jsou tedy na ráně víc jak tattoo ...

 

A ano je to nakažlivé ... jen asi min fin náročný :0D

post-35752-0-30869800-1524511516_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lobby: tak pak uka výsledek. Jinak k tabulce: nemohu s ní souhlasit. Mám za sebou jak velmi blízko podpaží, tak biceps či hrudník, lýtka, rameno, celá záda... A celý rukáv na předloktí.

Na milion procent nejhorší pro mě byla prsa!!!! Ale tak moc, že sám o sobě si myslím, že dost toho vydržím, ale tohle bylo fakt na hrane toho, že to nedam a zbaběle utecu od stolu.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAro: Mě třeba minule dala zabrat jen přímá oblast achilovky , u který sem malém pištěl jak ženská :0D jinak triceps, předloktí a teď to koleno naprostá pohoda, kde bych klidně i usnul ...

Jinak zde je výsledek je to focené hned druhý den ráno ... Tak ještě s neumytejma kazíkama ...

post-35752-0-86370600-1524639898_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...