Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Takhle to vypadalo cerstve na jare. No a uz samozrejme planuju, kdy se k Fisherovi objednat na pokracovani...

No teda nechci to nějak hodnotit ale nehraje se na harfu náhodou vobráceně? Krátký struny u sebe a dlouhý vod sebe...

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vykašlat se na to. Proč musí být na obrázku všechno tak, jak má být? Milis má pravdu, ale je to podle mě trochu zbytečné rejpnutí. Kdyby tam byla ta ruka obráceně, třeba by se tam blbě dával ten trojlístek. Já nevím. A o ten tam imho taky jde. Já má na ruce ten motiv Karla Zemana a jeho filmů. Odhodlával jsem se k němu dlouho a tatérovi se tam jeden detail nepovedl. Pana Prokouka neodhadl proporčně a chudák pan Prokouk má trochu delší krk. Taková minilabuť. Detail, o kterém vím já. A přiznám se, ze me sere. Je že ta kérka je na doživotí. A každý chce, aby byla perfektní. Jenže ouha, někdy se udělá chybka. Mýliti se je lidské. Buď to má Lukyn na háku, ví o tom nebo ho to teď rozesmutnilo, že jim to s tatérem nedocvaklo. Ale hlavně že je prdel, tak to pojďme pořádně dál rozšťourat. Imho je ta kérka osobitá a hezky udělaná. Žádná katalogová jebka. Za mě palec nahoru.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Onehda jsem byl v jednom hotelu a sedim na terase, kourim, piju kafe a prede mnou v zahradnim parciku jde Juraj Kukura, satek u krku v kosili a rukou se lehce dotyka vrchnich konecku ziveho plotu...takto si predsavuji ze ta majitelka ruky miji tu harfu a brnkne si do strun... Muze byt?

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Onehda jsem byl v jednom hotelu a sedim na terase, kourim, piju kafe a prede mnou v zahradnim parciku jde Juraj Kukura, satek u krku v kosili a rukou se lehce dotyka vrchnich konecku ziveho plotu...takto si predsavuji ze ta majitelka ruky miji tu harfu a brnkne si do strun... Muze byt?

A mame tady basnika. Super napad a vysvetleni :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...