Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Čaute, asi bych to tu mohl procházet, ale radši se zeptám rovnou ... ověřené studio v Praze, které by člověk mohl bez obav doporučit?

Idea je darovat k Vánocům voucher na tetování. Což teda znamená, že daný místo musí umět vystavovat vouchery :).

 

Weby mám oblezlý, od kolegů a kámošů mám tip na Black House Tattoo a Alien. U Black House mě trochu znervózňuje, že to provozuje nějaký SROčko s jistinou 10 Kč :D, ale chápu, že to nic neznamená. Reference na webu mají dobrý oba. 

 

Díky předem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To KFL: To je těžký čéče, ono to není o studiu, ale o konkrétním tatérovi a jeho stylu. Jako představu máš, že někomu věnuješ obnos u vybraného studia a obdarovaný si sám vybere tatéra podle stylu?

Nevím, jak je na tom Alien dneska, ale před 25 lety mi tam dělal první kérku nějaký holohlavec s hákáčema na předloktí. Už je překrytá coverem, protože stála za starou bačkoru. Ale opět, to není o studiu, ale o lidech. Jestli je to pro holku, zkus Inkoust tattoo, Týna nebo Rosie dělají hezký kérky. Nebo za mně doporučím New Wave Tattoo a Elišku, umí všechny styly, a umí to...

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To KFL: To je těžký čéče, ono to není o studiu, ale o konkrétním tatérovi a jeho stylu. Jako představu máš, že někomu věnuješ obnos u vybraného studia a obdarovaný si sám vybere tatéra podle stylu?

Nevím, jak je na tom Alien dneska, ale před 25 lety mi tam dělal první kérku nějaký holohlavec s hákáčema na předloktí. Už je překrytá coverem, protože stála za starou bačkoru. Ale opět, to není o studiu, ale o lidech. Jestli je to pro holku, zkus Inkoust tattoo, Týna nebo Rosie dělají hezký kérky. Nebo za mně doporučím New Wave Tattoo a Elišku, umí všechny styly, a umí to...

Díky .. tak jako s každým dárkem je to těžký, že jo. Hrubá představa o obrazu je (barevná koláž, linky, stínování) a idea je prostě vybrat nějaký slušný místo, který nesmrdí průserem na 100 metrů, zaplatit tam třeba desítku, dostat voucher a ať si s tím obdarovanej dělá, co uzná za vhodný. Chápu, že tetování není totéž jako voucher do knihkupectví, a zase dávat jen tak prachy je na houby :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus ten Inkoust, je to velký studio, které vede Lukáš Poláček, kapacita v "oboru" Mají snad 5 nebo víc tatérů, každý jiný styl. Jen si myslím, že mít fixní voucher na kérku je blbost. Cena se odvíjí od doby strávené pod jehlou a složitosti motivu, není fixní, jako u knižky nebo masáže...

http://www.inkoust.me/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, asi bych to tu mohl procházet, ale radši se zeptám rovnou ... ověřené studio v Praze, které by člověk mohl bez obav doporučit?

Idea je darovat k Vánocům voucher na tetování. Což teda znamená, že daný místo musí umět vystavovat vouchery :).

 

Weby mám oblezlý, od kolegů a kámošů mám tip na Black House Tattoo a Alien. U Black House mě trochu znervózňuje, že to provozuje nějaký SROčko s jistinou 10 Kč :D, ale chápu, že to nic neznamená. Reference na webu mají dobrý oba. 

 

Díky předem!

Já doporučím Hell, dal jsem takhle voucher manželce, ať se nechá pokreslit. Výborná komunikace, práce i výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, asi bych to tu mohl procházet, ale radši se zeptám rovnou ... ověřené studio v Praze, které by člověk mohl bez obav doporučit?

Idea je darovat k Vánocům voucher na tetování. Což teda znamená, že daný místo musí umět vystavovat vouchery :).

 

Weby mám oblezlý, od kolegů a kámošů mám tip na Black House Tattoo a Alien. U Black House mě trochu znervózňuje, že to provozuje nějaký SROčko s jistinou 10 Kč :D, ale chápu, že to nic neznamená. Reference na webu mají dobrý oba. 

 

Díky předem!

 

Co třeba Simona Blanar / Adam Kremer z Black Bull Tattoo & Art?: https://www.facebook.com/pages/category/Tattoo---Piercing-Shop/BLACK-BULL-tattoo-art-957968457632360/

 

Perfektní studio, super přístup. Už jsem tam pár desítek hodin pod jehlou strávil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...