Přejít na obsah

MISS HODINKY 2009


New Milis

Doporučené příspěvky

Hele, pánové, pojďme si hrát. Měl bych takovej nápad: Co kdybychom si, vždycky takhle před koncem roku, udělali soutěž o nejkrásnější hodinky tady na fóru. Tedy letos nultý ročník MISS HODINKY 2009, hehe. :)

 

Je to blbost?

 

Aby se to zjistilo, dávám sem nejdřív anketu, jestli by o takovouhle soutěž byl vůbec zájem ? diváckej nebo soutěžní. Třeba je to celý hovadina a nedá se zajistit objektivní prostředí pro všechny soutěžící atd., ale podle mě by to celý mělo bejt co nejjednodušší, nejliberálnější, nejpohodovější, prostě žádný stresy atd., kór teďka před Vánocema... Prostě prdel.

 

A v návaznosti na průběžné výsledky ankety už by se mohlo začít přemýšlet, co s následujícíma otázkama ? měla by se asi dát dohromady nějaká pravidla.

 

Napadá mě:

 

1. Kdo se může zúčastnit ? IMO* naprosto kdokoli

2. Jak by měla vypadat prezentace nominovaných hodinek ? IMO za prezentaci si odpovídá každej ?nominovatel? sám za sebe

3. Jakým způsobem budou hodinky vybírány ? IMO přihlášení soutěžních hodinek do stanoveného termínu, následně oddělení zrna od plev

4. Kritéria hodnocení - IMO krása, komplikace, prezentace, ??

5. Jak proběhne hlasování ? hlasování anonymní/veřejné; porotce může bejt IMO každej

6. Jak proběhne vyhlášení vítěze ? na fóru nebo v hospodě?

7. Co ten vítěz dostane - ????

 

Tak co? Jestli v samotné anketě něco chybí, rád doplním.

 

 

*Podle mého názoru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Tada

Já bych se klidně zůčastnil jako porotce - mám vyhraněné názory a dlouho jsem tady nikoho pořádně nevytočil :D

 

kibi: Kdyby mě nevzali jako toho porotce, tak budeme muset nějaký fotky stvořit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napad je to fajn.

 

A ackoli to patrne z myslenky vyplyva, rad bych doplnil jasne definovane pravidlo, ze by ten, kdo dane hodinky nominuje, mel tyto hodinky vlastnit.

Jinak se to tu bude predhanet v googleni nejexklusivnejsich fotek kdeceho...

 

A cena pro viteze je jasna - behem vyhlaseni v hospode bude vitez diky prispevku ostatnich zucastnenych zprosten sve utraty. :)

Uz vidim ty optimisty, kteri budou konzumovat kachni jatra s kaviarem v blahove iluzi, ze prave oni budou mit to stesti, nacez se cvakne pivko frajerovi, ktery pekne nafoti Seika.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napad je to fajn.

 

A ackoli to patrne z myslenky vyplyva, rad bych doplnil jasne definovane pravidlo, ze by ten, kdo dane hodinky nominuje, mel tyto hodinky vlastnit.

Jinak se to tu bude predhanet v googleni nejexklusivnejsich fotek kdeceho...

 

A cena pro viteze je jasna - behem vyhlaseni v hospode bude vitez diky prispevku ostatnich zucastnenych zprosten sve utraty. :)

Uz vidim ty optimisty, kteri budou konzumovat kachni jatra s kaviarem v blahove iluzi, ze prave oni budou mit to stesti, nacez se cvakne pivko frajerovi, ktery pekne nafoti Seika.. ;)

Jasně, soutěžit jen se svejma vlastníma hodinkama.

 

To Tada: Porotce by moh bejt asi každej, kdo chce, max. bych aplikoval pravidlo 50 příspěvků, nevím... Ještě vyladit způsob hlasování, možná bych viděl, že by se to posílalo na nějakej pro ten účel zřízenej e-mail, aby to nebylo tak snadno ovlivnitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, soutěžit jen se svejma vlastníma hodinkama.

 

To Tada: Porotce by moh bejt asi každej, kdo chce, max. bych aplikoval pravidlo 50 příspěvků, nevím... Ještě vyladit způsob hlasování, možná bych viděl, že by se to posílalo na nějakej pro ten účel zřízenej e-mail, aby to nebylo tak snadno ovlivnitelný.

To New Milis.

Super napad. :thumbsup_anim:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soutěž je dobrej nápad. Jako divák o ni mám určitě zájem. Mám jen dotaz, jak bude řešena duplicita hodinek? Myslím tím, když bude x uživatelů chtít nominovat stejné hodinky. Bude moci soutěžit jen jeden z nich? A který? Nebo může být v soutěži třeba 10 stejných hodinek a půjde o prezentaci a ty věci okolo? Mimochodem, kdo přihlásí Chronomag limitku? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soutěž je dobrej nápad. Jako divák o ni mám určitě zájem. Mám jen dotaz, jak bude řešena duplicita hodinek? Myslím tím, když bude x uživatelů chtít nominovat stejné hodinky. Bude moci soutěžit jen jeden z nich? A který? Nebo může být v soutěži třeba 10 stejných hodinek a půjde o prezentaci a ty věci okolo? .....................................

Díky, dobrá otázka. To právě ještě přesně nevím, uvítal bych nějaký názory.

 

kazde zvlast...? zalezi na jejich prezentaci...? :)

No, proč ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, dobrá otázka. To právě ještě přesně nevím, uvítal bych nějaký názory.

Já bych nesegregoval. Klidně ať je víc stejnech kusů, bude záležet od krásy každýho, ne? Přece když se ohodnotí vzhled a skončí danej kus, a tím pádem všechny jeho identický protějšky, někde ve výběru, začne se řešit počet škrábanců, zachovalost a další aspekty každýho nominovanýho kusu. Prostě jako když vedeš krávu na trh a říkáš, jak má super vemeno, kolik dojí a kolik bejků se na ní vystřídalo, ne? :)

 

edit: přeformulace

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, stejnejch hodinek, ať je kolik chce. Ale asi by to chtělo udělat předkolo, aby se oddělilo zrno od plev, já nevím, když někdo pošle do soutěže nástěnný hodiny po dědovi, vyfocený mobilem v rozlišení VGA a bude votlučená kukačka... Ale třeba zas těch soutěžících by tolik nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, skvělej nápad. Jenom 2 poznámky:

1. Jak už jeden z vážených členů napsal výše, možná by nebyla od věci i poněkud širší prezentace, nežli jenom fotky (napadá mne třeba recenze)

2. Název článku obsahující slovo MISS vy mně vyvolal naděje a představy, které taky doufám někdy společným úsilím naplníme .... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...