Přejít na obsah

UNIVERSAL GENÉVE POLEROUTER DATE


tolja

Doporučené příspěvky

Rok výroby cca 1960, možná o něco mladší, pouzdro ocel, průměr bez korunky 35 mm, ručky a číselník s velmi decentní luminiscencí, původní signované plastové sklíčko a strojek? ....... To je teda mazec :wub: Hodinky jsou krásně zachovalé hlavně díky tomu, že jim před lety nějaký umělec zlomil osy setvačky a kotvy. Naštěstí je můj hodinář dokázal zprovoznit. :notworthy:

 

post-953-1260102227.jpg

 

post-953-1260102244.jpg

 

post-953-1260102279.jpg

 

post-953-1260102292.jpg

 

post-953-1260102352.jpg

 

post-953-1260102388.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Universal Geneve je mojí úplně nejoblíbenější značkou a tyhle jsou skvělé. Ač nemám čtverhranná pouzdra v oblibě, vždy mě oblaží pohled na Universal Genève - Microtor Cabriolet.

 

 

 

zdroj - http://www.stundenzeiger.de/index.php/Universal-Geneve/

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsi je objevil?

 

Mám je od kamaráda s tím, že jsem si musel nechat spravit. On je koupil kvůli stavu s tím, že bude stačit vyčištění a můj hodinář je "čistil" celej den. Je to pašák - šlapou jako hodinky :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně po tomhle modelu pokukuju už hezkých pár let. Už jsem měl několikrát příležitost koupit je, ale zatím jsem se nikdy nedokázal smířit s částkou, kterou bylo nutné investovat. Krásné hodinky, na svou éru i slušně velké. Blahopřeju.

 

Tady jedny jsou, ale jsou hrozně nafocené:

http://cgi.ebay.com/universal-geneve-poler...%3D10%26ps%3D63

 

Za kolik jsi je mohl koupit a nekoupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za kolik jsi je mohl koupit a nekoupil?

 

Naposledy mi utekly, když jsem přestal přihazovat tuším na 320 dolarech :-) Už si ale opravdu nepamatuju, za kolik se tehdy opravdu prodaly. Bylo to asi před rokem a půl a šlo o verzi bez datumu. Pak jsem je jednou potkal v Praze v bazaru, to je tak možná tři roky zpátky. Vypadaly jako nové, ale cena byla nehorázná, už si ji nepamatuju, myslím, že určitě přes patnáct tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy mi utekly, když jsem přestal přihazovat tuším na 320 dolarech :-) Už si ale opravdu nepamatuju, za kolik se tehdy opravdu prodaly. Bylo to asi před rokem a půl a šlo o verzi bez datumu. Pak jsem je jednou potkal v Praze v bazaru, to je tak možná tři roky zpátky. Vypadaly jako nové, ale cena byla nehorázná, už si ji nepamatuju, myslím, že určitě přes patnáct tisíc.

 

Patnáct tisíc kaček už je poněkud na hraně, ale přestat přihazovat na 320ti dolarech není moc rozumné, pokud byly v pěkném stavu. I tyhle moje stály o dost víc než 320 dolarů a rozhodně nelituju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...