Přejít na obsah

Týdenní odchylka u Vašich mechanických hodinek, při běžném n


BUBÁK

Doporučené příspěvky

No chcou za to 150Kč a nikde jsem se nedočetl, jak to měření vůbec probíhá. Mám jednu aplikaci, kde musím kliknout přesně v momentě, kdy vteřinovka přejede přes 12, tak abych si nestáhnul druhou stejnou, která je navíc placená.

...

 

Vykašli se na všechny aplikace a měř podle rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Máte nějaký zkušenosti s měřením odchylky různými aplikacemi do mobilu? Na pár takových jsem narazil, jen nevím jak moc je to věrohodný..

Jak píše kolega Dokusan - zkus WatchCheck. Je to jednoduché, přehledné, přesné a zdarma :-) Upraveno uživatelem (z)denny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chcou za to 150Kč a nikde jsem se nedočetl, jak to měření vůbec probíhá. Mám jednu aplikaci, kde musím kliknout přesně v momentě, kdy vteřinovka přejede přes 12, tak abych si nestáhnul druhou stejnou, která je navíc placená.

a o dcf 77,5 budíku za tři stovky, např., jsi neuvažoval?

 

http://www.ebay.com/itm/Radio-alarm-WT-221-Zeit-Date-Temperature-Display-Lighting-Rc-clock-Controlled-/382003057772?var=&hash=item58f128146c:m:m_mzwrFtaxFES8USHgI1hRQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to se nepodělit se svojí zatím krátkou zkušeností. Mám fungl nové HAMILTON KHAKI FIELD AUTO 42MM, po 6 dnech mají celkovou odchylku +10s, přičemž po prvních 3 dnech, kdy jsem je na noc dával dynkem dolů, byla celková odchylka cca +8,5s (necelé +3s za den), po dalších 3 dnech, kdy jsem je dával na bok korukou nahoru, přiskočilo jen +1,5s (cca +0,5s za den), takovouhle přesnost jsem nečekal, takže zatím jsem maximálně spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to se nepodělit se svojí zatím krátkou zkušeností. Mám fungl nové HAMILTON KHAKI FIELD AUTO 42MM, po 6 dnech mají celkovou odchylku +10s, přičemž po prvních 3 dnech, kdy jsem je na noc dával dynkem dolů, byla celková odchylka cca +8,5s (necelé +3s za den), po dalších 3 dnech, kdy jsem je dával na bok korukou nahoru, přiskočilo jen +1,5s (cca +0,5s za den), takovouhle přesnost jsem nečekal, takže zatím jsem maximálně spokojený.

Vypadá to pěkně, nicméně je na jakékoliv hodnocení příliš brzy. Počkej po cca tříměsičním každodenním nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega Railmaster po servisu u nejmenovaného pražského hodináře nedaleko od můstku  mínus 3 min týdně !!!!

 

Sorry , nedá mi to abych nedoplnil, že ten servis stál 8 klacíků...

Předpokládám, že pán si asi jen dělá legraci a celou věc rád a dobrovolně uvede co nejrychleji v reklamaci do pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko 7S36 dlouhodobě mínus 40 - 45 s / 7 dní při denním nošení. Po prvním dnu nošení jsou zřejmě plně natažený a po sundání z ruky (míněno když je sundam a přestanu nosit) ještě minimálně den a půl jdou, to už jsem přesně neměřil.

to je parádní, ještě trochu a bude to COSC... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...