lib Posted December 6, 2009 Report Posted December 6, 2009 (edited) 312 jsou hezké, ale PAM není moje krevní skupina, taky na ně nemám pazouru, cca 17 cm zápěstí je fakt nedává Tak to s těmi IWC Aquatimer Vintage možná budeš mít trochu problém: Staženo z TimeZone - člen Chinanico Edited December 6, 2009 by lib
gas Posted December 6, 2009 Author Report Posted December 6, 2009 ty IWC vintage jsem měl na ruce a bylo to ok, nejsou tak mohutné, vysoké a velké, ten šmudla na fotce musí být podvyživený vietnamec
Guest Tada Posted December 7, 2009 Report Posted December 7, 2009 Já bych se asi v těhlech penězích a požadavcích asi rozhodoval mezo JLC Master Compresor Chronographe a těmi IWC, nebo Vulcain Cricket Nautical. Přecejenom si Tě nedovedu představit s nějakým cirkusem na ruce
gas Posted December 7, 2009 Author Report Posted December 7, 2009 hele, jsem "mladý kluk", cirkus si ještě můžu dovolit chci vidět live JLC a GP, IWC jsem zkoušel a jsou skvělé, ještě se pokouším sehnat ceník Favre Leuba, líbí se mě tohle:
Guest Tada Posted December 7, 2009 Report Posted December 7, 2009 hele, jsem "mladý kluk", cirkus si ještě můžu dovolit chci vidět live JLC a GP, IWC jsem zkoušel a jsou skvělé, ještě se pokouším sehnat ceník Favre Leuba, líbí se mě tohle:) Co se týče GP tak v PRaze jsou zásobeni více než dobře a ceny přepočítávají z doporučených švýcarských cen... Ty JLC jso taky ok, sedí i na mojí hubené ruce (17,5-18cm). Což o to, jsi ještě "mladý kluk" a dovolit si to můžeš, ale jak to bude vypadat? Ač je to divné, doporučuji ty IWC (IWC nemám moc rád).
Peta-Biker Posted December 7, 2009 Report Posted December 7, 2009 Já taky , gasi... Jsou nadčasové a za dalších 30let budou vypadat pořád super... Myslím ty ájvísí
bandicoot Posted December 7, 2009 Report Posted December 7, 2009 Ty favre-leuba pěkně tahaj za oči - pozornost přitahujou jak magnet, protože díky pootočení korunky/vteřinky/datumky vypadaj jako úplně mimostředný, což nejsou - na jednu stranu dost dobrý, ale bál bych se okoukání. Je to přecijen designová vychytávka než horologická, která by vydržela bavit dýl.
gas Posted December 7, 2009 Author Report Posted December 7, 2009 Ty favre-leuba pěkně tahaj za oči -na jednu stranu dost dobrý, ale bál bych se okoukání. Je to přecijen designová vychytávka než horologická, která by vydržela bavit dýl. nevím, live jsem je neviděl, ale jsou jednoduché, čisté a přehledné, fakt se mě líbí
neon Posted December 7, 2009 Report Posted December 7, 2009 (edited) Poradim ti z mojich 2 dlhodobych favoritov: 1, JLC - Master Compressor GMT 2, Glashutte Original - Sport Evolution Panorama Date foto: Edited December 7, 2009 by neon
gas Posted December 7, 2009 Author Report Posted December 7, 2009 neon: jo tímhle směrem se taky ubírám, jen nevím jestli se u obou vlezu do limitu, dlouho jsem koketoval i s tímhle:
Patrik Posted December 7, 2009 Report Posted December 7, 2009 U IWC- otočná luneta, čas a datum. U JLC - otočná luneta, čas a datum, budík. JLC s budíkem je podle mě užasná komplikace, pro život naprosto nepostradatelná. Jo tak ony mají budík, já ten ciferník zas tak nezkoumal, myslel jsem, že ta ručka "navíc" je GMT. Hm, budík, to už je docela slušná komplikace, moc kalibrů s budíkem není. Určitě je to vlastní kalibr? Já znám akorát AS 5008 (používá třeba IWC) a pak vlastní komplikaci na ETA 7750 co má Fortis (tam je to ovšem na chronografu a to byl a možná ještě je světový unikát) Ale ty IWC se mi stejně líbí nejvíc, i když ten budík - no, nevím, nevím Ví někdo jak je to s přetěsňováním? Protože měnit tři korunky může docela lízt do peněz
Viktor Posted December 7, 2009 Report Posted December 7, 2009 Já znám akorát AS 5008 (používá třeba IWC) .... IWC spíš používá strojky s alarmem od JLC, cal. 916, vypadají podstatně líp než strojky AS, resp. Poljot
JPB Posted December 8, 2009 Report Posted December 8, 2009 Chlapi, prosim vas, jsou nekde v Praze k videni Rodger Dubois? Diky
Guest Tada Posted December 8, 2009 Report Posted December 8, 2009 gas: Až něco vybereš, tak nezapomeň dát vědět, ať pak můžeme zorganizovat sraz v Olomouci, abychom ti tam mohli ty hodinky osahat a oslintat
Snow Posted December 9, 2009 Report Posted December 9, 2009 Divím se, že Ti ještě nikdo nenabídnul Audemars Piguet. Takže tady máš ode mě jedny pro představu, co by Tě mohlo čekat. Audemars Piguet žádný z Tvých zákazníků tutově znát nebude. Prohlédni si i další fotky z odkazu, abys věděl, do čeho bys šel. Zklamaný 100% nebudeš. zdroj - http://www.lacotedesmontres.com/actu/Shoot...ion-No_7443.htm
Jumbo Posted December 9, 2009 Report Posted December 9, 2009 (edited) thesis: AP jsou jistě super, jenom modely RO OS nesplňují hned dvě vstupní podmínky. "Chronograph není žádoucí, cena max 150t". Edited December 9, 2009 by Jumbo
Snow Posted December 10, 2009 Report Posted December 10, 2009 thesis: AP jsou jistě super, jenom modely RO OS nesplňují hned dvě vstupní podmínky. "Chronograph není žádoucí, cena max 150t". Aha, nevšiml jsem si, byl jsem zahleděný do nádherných hodinek, které se gasovi nabízejí. Musím chybu napravit.
Hasňa Posted December 10, 2009 Report Posted December 10, 2009 Tak tyhle se me osobne libi jeste daleko vice, nez ty macho chrona. Parada.
Diamondking Posted December 10, 2009 Report Posted December 10, 2009 Sorry za OT, ale teď nevím jestli je lepší vybírat hodinky za 15 litrů nebo 150...kua, to musí být dilemata. Nicméně, nejvíce se mi líbí ty úplně první IWC..150 tisíc u mě evokuje, že to musí být společenské oblekovky třeba jako toto: Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Radek Hulán Posted December 10, 2009 Report Posted December 10, 2009 (edited) Grand Seiko Spring Drive GMT SBGE001 Edited December 10, 2009 by Radek Hulán
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now