Přejít na obsah

Tauchery - od Archimede, či Stowa?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vojtova fotografie prozrazuje krásnou a nebál bych se říct tajemnou zelenou barvou, přirovnal bych ji k jedné odrůdě lesního mechu, no, však to jsou Alpinisty, že. Pokud není fotografie nějak upravována a jsem poměrně dost přesvědčený o tom že ne, musím napsat, že se Seiku povedla a vhodně navazuje na barvu předcházejícíhho modelu. Viděl jsem vojtovi zlatozelené Seika a musím uznat, že je tahle kmbinace více než povedená a to přitom vůbec nemám rád zlaté hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojte, děkuju za tu poslední fotku! TO JE ONO! Kdyby to bylo "tahle zelené - nezelené", to by byl ideál. Já je potřebuju! :D Takto "málozelené", si troufnu říci, by byly vhodné na všechno. Lautr na všechno.

Jak píše Thesis- přijde mi, že ta "nová" barva ciferníku je jiná a hodinky posunuje novým směrem, avšak zároveň tou zelení odkazují na předchozí model.

Škoda, že není na netu k nalezení moc nových fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak píše thesis - ta nová zelená je tajemná!

A myslím, že číselník bude řešen jako u mých 017 (podle poslední fotky to tak vypadá), a sice, že povrch je "vybroušen" paprskovitě od středu. Nevím, jestli jsem to vyjádřil přesně, ale u těch mých to způsobuje takový kolébavý třpyt a ten vás nutí dívat se na hodinky znova a znova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct, ale ten starší model je o třídu jinde. Teda to pouzdro, techniku neřeším. Ta nové mi přijdou namíchaný s "dajvrama" (asi tou lunetou)

 

Ano, dajvrům se podobají lunetou, ručičkama, indexama. Liší se vlastně od dajvrů něčím? Snad stupnicí kompasu na lunetě.

Ten starší model mi spíš připomíná společenské hodinky. Divím se, že tyto dva modely vůbes sdílejí název.

Nechci řešit, které jsou hezčí, jen mi prostě přijdou velmi odlišné. (A o něco víc se mi asi líbí ty starší.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, jestli nemám poprosit moderátory o změnu nebo úpravu názvu. Díky xjr1 jsem pečlivě prohlédl nabídku japonských hodinek. A ikdyž jsem vlastně hledal potápky, tak přes nové "diversované" Alpinisty jsem dobruslil (vlastně dosurfoval) ke klasice nejklasičtější. Tak se ptám - nepotřebuju já vlastně místo diversek (jedny Seiko Divers "Pepsi" jsou už 5 dní na cestě ke mě) něco pořádného, společenskéhoa vhodného k obleku - tedy SPIRIT??? :helpsmilie:

přiloženo několik poososaných foto.

 

Zdroj buď uveden, nebo WUS a watchlounge (ale tam to taky ukradli)

 

post-1966-1261161293.jpg

post-1966-1261161303.jpg

post-1966-1261161312.jpg

post-1966-1261161319.jpg

post-1966-1261161328.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cody, já jsem prostě v pr...i :D Sice se mnou jeden zdejší člen nebude tak 2 dny mluvit a druhý a třetí si budou ťukat na čelo, ale když já si nemůžu pomoct.

Jdu si nalít velkého panáka, uvařit čaj a pak to snad pomůže. Nebo ne. Hmm. Rum? Zbytek slivovice (nesnáším ji)? Becherovku? Už asi 2 roky vlastně tvrdý nepiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cody, já jsem prostě v pr...i :D Sice se mnou jeden zdejší člen nebude tak 2 dny mluvit a druhý a třetí si budou ťukat na čelo, ale když já si nemůžu pomoct.

Jdu si nalít velkého panáka, uvařit čaj a pak to snad pomůže. Nebo ne. Hmm. Rum? Zbytek slivovice (nesnáším ji)? Becherovku? Už asi 2 roky vlastně tvrdý nepiju.

Možná i tři!!! :2guns:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi podařilo obživit starý nick X-Bob, který se furt tvářil jako nefunkční a ejhle, už to šlo. Aby bylo zřejmé, že jsem to já, avatar a vše kolem zůstalo stejné.

Seiko stále okupuje moji mysl. Máte někdo fotku Spiritů na ruce s tím, že byste uvedli obvod zápěstí?

Ad zelené Spirity - no, nevim. Zelenou u Alpinistů beru jako fakt. Kdyby byly černé či tm.modré, byl bych asi raději.

Upraveno uživatelem X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...