Přejít na obsah

Hirsch na netu


Jeňa

Doporučené příspěvky

Tak jsem si také u hodinky-time.cz objednal řemínek a ačkoliv byl indikován jako skladem, stále ještě nedorazil. Objednával jsem ho v pondělí a platil jejich mPlatbou, tzn. peníze měli okamžitě. Následující den jsem dostal sms, že mi oznámí odeslání, ale zatím mi nikdo nic neoznámil a na můj mail domáhající se informace o stavu objednávky rovněž nereagují. Jen tiše doufám, že jsem nenaletěl. Jsem z toho mrzutý. Jednak jsem se těšil na řemínek a jednak mě takovéto jednání vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si také u hodinky-time.cz objednal řemínek a ačkoliv byl indikován jako skladem, stále ještě nedorazil. Objednával jsem ho v pondělí a platil jejich mPlatbou, tzn. peníze měli okamžitě. Následující den jsem dostal sms, že mi oznámí odeslání, ale zatím mi nikdo nic neoznámil a na můj mail domáhající se informace o stavu objednávky rovněž nereagují. Jen tiše doufám, že jsem nenaletěl. Jsem z toho mrzutý. Jednak jsem se těšil na řemínek a jednak mě takovéto jednání vadí.

 

Tak už jsem dostal zprávu i s omluvou. Jsem rád, že se nejedná o další šmejdský shop, ale o slušnou firmu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pěkný večer, taky jsem si vybral Hirsch na www.hodinky-time.cz. Před 10 dny jsem ho koupil, zaplatil a stále čekám. Minulý pátek mi odpověděli na první mail s příslibem odeslání v pondělí a ujištěním, že řemen je skladem. Máme další sobotu a stále nic - ani žádná zpráva. Zrušil jsem tedy objednávku a doufám, že se dočkám alespoň peněz. Takové jednání nechápu :angry: kdybych ho objednal přes ebay, už ho mám možná doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak řemen včera dorazil, z obchodu nulová komunikace a na faktuře mi změnili křestní jméno...takže si obrázek udělejte sami. :suicide_anim: Znovu bych si tam něco objednal jen pokud by nebyla jiná cesta a zásadně jen na dobírku, abych to případně nemusel přebírat... Ale řemen bomba:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...