Přejít na obsah

Sbírá někdo Prim Quartz?


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

sbíráte vy nebo znáte někoho, kdo sbírá quartzové Primky?

 

Čistě ze zvědavosti.

 

(Preventivně podotýkám, abyste vynechali výlevy typu "A proč by to někdo dělááááááááál???" Díky ;-) )

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nesbírám, ale pár jich mám, jen tak pro radost, některý byly docela hezký oblekovky. Na ruce jsem je ale nikdy neměl a mám u nich vytaženou korunku, aby se nevybíjela baterka....

 

 

Pokud quartzové hodinky nenosíš a máš je uložené v šuplíku, tak je lepší vyndat baterii. Každá baterie totiž po čase začne téct a to má pak za následek poškození strojku. Vytažením korunky pouze zastavíš krokový motor a omezíš tím vybíjení baterie. Nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já všechno kluci vím, ale když já je třeba jednou za půl roku na pět minut pustím, to když se kochám. A kdyby náhodou nešly, tak baterku vyndávám a měním za novou. Dělám to tak ze všema kvarckama, co mám, přijde mi zbytečné je nechat všechny běhat, nenosit je a přitom stále měnit baterky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšu jinde ( http://forum.chronomag.cz/index.php?s=&amp...st&p=299367 ), mám jedny Prim Quartz, klasické digitálky. Mají pro mne ale takovou citovou vazbu, že se jich určitě nikdy nezbavím, ani při mé hodinkové promiskuitě...

EDIT: nějak se mi tam nedaří vložit odkaz...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Zdravím,

 

sbíráte vy nebo znáte někoho, kdo sbírá quartzové Primky?

 

Čistě ze zvědavosti.

 

(Preventivně podotýkám, abyste vynechali výlevy typu "A proč by to někdo dělááááááááál???" Díky ;-) )

 

Sehnal jsem si jen troje tak, abych měl všechny typy kalibrů - takže mám primácké cal. 200, 210 a následovnické s RONDA strojkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotóooz! (No já jsem také slíbil lepší fotky, že?)

U těch napravo se zlatými číslicemi jsem si na první pohled myslel, že se jedná o Čínu. Má to ale stejné pouzdro jako československé uprostřed a strojek Ronda "Made in swiss" s 1 jawels, píšou to tom i na www.prim.cz , takže snad OK.

post-9970-1261147500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch napravo se zlatými číslicemi jsem si na první pohled myslel, že se jedná o Čínu. Má to ale stejné pouzdro jako československé uprostřed a strojek Ronda "Made in swiss" s 1 jawels, píšou to tom i na www.prim.cz , takže snad OK.

 

Hezké! A ty vpravo mají dokonce plastický číselník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem doma pohledal ;)

Nejvíc se mi líbí ten budík - jak kdyby upadl z palubky Cadillacu 56 :D

Sportovní primky nahoře vypadají docela solidně. Mají ocelové pouzdro a jaký je jejich roměr? Snad by se daly ještě někde sehnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...