Přejít na obsah

Sheron Bratislava


VIPER1

Doporučené příspěvky

imho, ja posilal dotaz na jejich oficialni mail a jiz nekolik dni bez odpovedi... takhle si zrovna seriozne hodinarstvi nepredstavuji :(

 

...tazko povedat,co sa tak mohol stat,ale ja osobne komunikujem z predajcom p.Milosom Weinzettlom (weinzettlm@sheron.sk) a odpoved mam od hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už aj ja môžem prispieť :)

Asi pred dvoma rokmi som počul na Sheron len samu hanu. Napriek tomu som tam chcel nahliadnuť a kedže vo štvrtok v Blave, hodina času.... som tam skočil.

Prekvapenie no.1: obchod nie je na zvonček-asi ich ešte malokrat vykradli :D

Prekvapenie no.2: Milgaussov na 3 ri*e

Prekvapenie no.3: predajca, kt sa mi venoval (Breitling for Bentley Flying B) mal vynikajuce vedomosti, aj čo sa tyka noviniek (prebrali sme aj JLC Hybris Mecanica).

Vyskušal som Ploprofy, Aqua Terry 8500 a pozor, JLC Duometre a chronographe :)

Asi jedina vec, kt sa mi nepači je orientacia primarne na Breitling a Rolex, napr z IWC mali len Vintage kolekciu a zopar pilotiek.

 

ODPORUČAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Má zkušenost s Sheronem v Bratislavě v Panské ulici je přesně opačná. Teď ve středu jsem si tam nechával měnit tah na Navitimery a velice nemile mě překvapil jejich hodinář. Daroval mému pouzdru dva nemilé škrábance od výměny tahu u nožiček u pouzdra Navitimerů. To si myslím, že by se stávat nemělo, a už vůbec ne v obchodě, jakým Sheron je, respektive teď z mého pohledu, na jaký si hraje :-( . Nemluvě o tom, když jsem s nima chtěl řešit tento technický problém. Takže za mě jednoznačně nedoporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

preposilam info o sherone z jineho vlakna:

 

Posted Yesterday, 23:59

 

View Postrailmaster, on 11.September.2010 - 11:48, said:

Trochu ma to prekvapilo, lebo v Sherone v BA boli vždy maximálne prívetiví. A to som tam bol aj upotený, v dierovaných jeansoch a starej motobunde a inokedy v kraťasoch, takže nedbali na vzhľad. Raz som chcel len nejaký katalóg, po chvíľke hľadania mi povedali, že ho nemajú, tak som odišiel. Na ulici ma dobehol dotyčný zamestnanec s katalógom, že ho našiel.

 

 

ja som tam bol normalne "nepracovne", tzn smart casual, na ruce jsem mel bud 18k omegy nebo iwc... a chovali se ke me hrozne - ze jsem si je dovolil obtezovat dat k nim UN do servisu. a to jeste nekomentuji jejich komentare. osobne nejlepsi zkusenosti (kdyz pominu eu, tzn cz+sk) mam asi z oriosa brno. po pravde, kdyz nemusim, tak hodinky davam do rakuska nebo nemecka, dle cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ja sa pripajam k tym spokojnejsim.

Kolega mal ponuku na TH Monza Cal.36,tak sme isli overovat pravost.Ujal sa nas mlady chalan,ktory okamzite oslovil a zamestnal nasimi TH-ckami hodinara.Po overeni ochotne a z vlastnej iniciativy pri debate o Omegach povyberal zopar modelov.Tesne pred zaverecnou sme spokojne s dobrym pocitom za sebou zatvorili dvere.

Po tejto skusenosti mozem len doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ja sa tiez pripajam s pozitivnou skusenostou, bol som okuknut PO, ochotne mi ich vybrali z vykladu a nechali ma dosytosti si ich osahat aj napriek tomu, ze som hned na zaciatku oznamil, ze si ich chcem len nazivo pozriet. na ruke som mal sice diversky, ale uplne inej kategorie - seiko skx 007 :) chalan bol ale velmi prijemny, zhovorcivy, ustretovy, trpezlivo odpovedal na vsetky moje otazky tykajuce sa vymeny lunety atd. na zaver ma celkom prijemne prekvapil aj ochrankar pri dverach, akonahle som vykrocil k dveram, hned sa nacahoval po klucke a otvaral mi dvere, to som ale zbadal este vo vitrinke iwc yachtclub pri ktorych som sa zastavil, tak tie dvere opat zavrel a asi o 30 sekund opat s usmevom na tvari otvoril a slusne a prijuemne ma vyprevadil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má zkušenost s Sheronem v Bratislavě v Panské ulici je přesně opačná. Teď ve středu jsem si tam nechával měnit tah na Navitimery a velice nemile mě překvapil jejich hodinář. Daroval mému pouzdru dva nemilé škrábance od výměny tahu u nožiček u pouzdra Navitimerů. To si myslím, že by se stávat nemělo, a už vůbec ne v obchodě, jakým Sheron je, respektive teď z mého pohledu, na jaký si hraje :-( . Nemluvě o tom, když jsem s nima chtěl řešit tento technický problém. Takže za mě jednoznačně nedoporučuji.

 

Ja som na tom podobne.

 

Dvakrát som tam mal na servise IWC, dvakrát mi ich vrátili poškriabané. Prvýkrát vraj boli v Rakúsku, tak to zrejme urobili tam. OK, uveril som im, odpustil.

post-6480-024766700 1308918513.jpg

Druhýkrát ich robili v predajni, špeciálne som ich upozorňoval, aby si dali pozor na škrabance. Keď mi ich predavačka vracala, čítala z veľkého žltého lístočka, ktorý svietil prilepený na objednávke "tu máme poznámku - pozor na škrabance, tak nech sa páči..." Zoberiem ich do ruky - a na boku puzdra svietia rovnaké ryhy, ako tam boli naposledy! Bolo ich síce menej a iba na puzdre, luneta bola OK, ale aj tak to bolo fakt na infarkt.

 

Samozrejme som ich nezobral. Najprv ma presviedčali (po porade s hodinárom!), že sa to opraviť nedá, ale vraj mi urobia ultrazvukové čistenie zdarma :furious: To si fakt môžu strčiť, keď mi zničili hodinky. A keďže som od minula vedel, že to opraviť pieskovaním určite ide, tak som sa odbaviť nenechal. No, celé to bolo asi na hodinu.

 

Posledná kvapka bola reklamácia hodiniek, ktoré som tam kúpil. Ani po mesiaci nedali vedieť, čo a či vôbec niečo sa s tými hodinkami robí. Zbytočne tam človek chodil sa pýtať, vždy povedali, že na druhý deň zavolajú... Nikdy nezavolali. Po piatich týždňoch ma to prestalo baviť a vypýtal som si peniaze naspäť, čo sa nezaobišlo bez technologického cvičenia v asertivite, ktorým sa na mne odbavovala miestna vyššiepostavená predavačka (možno vedúca pobočky, neviem). A tých múdrostí, čo vypúšťala... Proste musela dať najavo ten typický slovenský obchodnícky prístup, že oni, obchodníci, sú tak trochu nadľudia a nejaký zákazník sa im do toho nemá čo pliesť. To bola posledná kvapka...

 

Je mi to aj trochu ľúto - kvôli maníkovi, o ktorom píše niekto vyššie - p. Ondrejičkovi. Je to jediný svetlý bod v Sherone, esencia správneho hodinkového predavača - úslužný, úctivý, bez predsudkov, a hlavne MÁ HODINKY RÁD a niečo o nich aj skutočne vie. Dá sa s ním o nich porozprávať, aj nezáväzne. Keď on niekedy sľúbil, že zistí a zavolá, tak skutočne zistil a zavolal. Pri ňom som mal vždy pocit, že ma nechce ohúriť ani oklamať, ale že sa snaží pomôcť, či už pri výbere hodiniek alebo pri riešení reklamácie. Dokonca ako jediný z celého Sheronu sa vie ospravedlniť. IMHO najlepší (hodinkový) predavač v SK/CZ :-)

 

Jo, a maník pri dverách... Chodím oblečený trochu šupácky (šortky a tričko s krátkymi rukávami v lete aj zime), a ten chlap mi ich za celé tie roky otvoril len jedinýkrát. Normálne mám takéto veci u p....e, ale keď vidím, ako sa ide zabiť, keď prichádza/odchádza ktokoľvek iný, ale mne ich nechá pred nosom zavrieť... :crying_anim02: V Rakúsku alebo Švajčiarsku sa mi to nestalo ani raz, tým je úplne jedno, kto ako vyzerá, správajú sa ku všetkým zákazníkom rovnako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ked som tam reklamoval PO v zaruke (nekupovane u nich), p. Ondrejicka sluboval ze zavola a nikdy nezavolal. Cakal som mesiac a pol, telefonoval som tam asi 5x

a nikdy mi nevedeli nic povedat. Ked som pre ne konecne prisiel, nevedel/nechcel mi povedat ani v com bol problem a co s nimi robili (boli na navsteve doma vo Svajci).

Podla mna tam islo o problem s mazivom o ktorom sa tu na fore uz hovorilo.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

moja skusenost bola taka, ze rychla odpoved na email, cca do pol hodiny, ... ale pri vymene kaučuku na Beckach... poskriabane nozicky  a arogantne tvrdenie...to ste uz mali :-(   nikdy viac uz do tejto predajne,     omnoho  spokojnejsi s obsluhou vo watch de luxe v eurovei aj ked som tam nic nekupil zatial, ale ponukali aj lepsiu zlavu ako v sherone... co je ich dalsie plus pre mna, takze dalsie Omegy kupujem u nich :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • Po roku...

Tomu ver. Ked uz som bol rozhodnuty zakupit moje IWC, tak som samozrejme vbehol ako prve do Sheronu. Sice sa snazili, ale dodacia doba 4 mesiace. Takze najblizsiu sobotu vylet do Viedne, v boutiqu IWC skladovka a bolo vybavene. Takze ano, v takomto pripade najlepsia vec na Bratislave je Vieden :D Ale inak mam rad moje rodne mesto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...